ЄвроКубок: «Будівельник» поступився «Кахасолю»

В першому матчі 1/4 фіналу ЄвроКубка, який відбувся в іспанській Севільї, «Кахасоль» завдав поразки столичному «Будівельнику» з рахунком 67-49 (14-16, 16-8, 13-13, 24-12).

«Кахасоль»: Уртасун – 15 очок + 3 передачі, Кателінас – 14 очок, Кірксей – 11 очок + 8 підбирань.

«Будівельник»: Вілсон – 11 очок + 6 підбирань, Кіс – 11 очок, Морлі – 10 очок + 3 підбирання, Беттс – 4 очка + 5 підбирань.

Виграючи +2 за підсумками дебютної чверті, в наступній десятихвилинці підопічні Хосе Беррокаля зуміли набрати лише 8 очок, при цьому дозволивши супернику відзначитися рівно вдвічі більшою кількістю балів. Сценарій першої половини, певною мірою, повторився і у другій її половині, а доля зустрічі була вирішена протягом заключного періоду, який «будівельники» провалили, вже після трьох хвилин від його початку програючи 39-52. Безумовно, одним із чинників поразки «Будівельника» стали і 27 втрат, яких гості припустилися протягом матчу.

Матч-відповідь відбудеться 30 березня в СК «Метеор» (м. Дніпропетровськ).