«Азовмаш» завдав поразки «Ферро-ЗНТУ»

«Азовмаш» завдав поразки «Ферро-ЗНТУ» з рахунком 93-87 (25-16, 30-14, 16-28, 22-29).

«Азовмаш»: Каррі – 30 очок + 5 підбирань, Томас – 16 очок + 6 підбирань, Александер – 15 очок + 5 підбирань + 3 передачі, Пірс – 13 очок + 4 передачі + 3 підбирання.

«Ферро-ЗНТУ»: Харріс – 17 очок + 9 передач, Хантер – 16 очок, Гуін – 15 очок + 3 передачі + 3 перехоплення, Бернс – 13 очок + 8 підбирань.

Стартові хвилини минули в боротьбі за перший м’яч у цій зустрічі, – зауважує прес-служба БК «Азовмаш». Потім Максим Пустозвонов і Вінсент Хантер обмінялися 2-очковими кидками. А далі була низка неточних атак у виконанні обох суперників. Жодна з команд не могла відірватися від суперника в рахунку. Команди по черзі виходили вперед, але одразу ж отримувала блискавичну відповідь від суперника. Лише до кінця першої чверті окреслився лідер. За три хвилини до кінця першого ігрового періоду «Азовмаш» уже вигравав 6 очок (17:11). Відчувалася впевненість у діях підопічних Ярутіса – м’яч набагато частіше вражав кільце гостей, та й кидки стали більш результативними. «Азовці» явно піймали свою гру. І господарям вдається зберегти свої позиції аж до кінця чверті. На першу перерву суперники пішли за рахунку 25:16 – впевнена перевага «машинобудівників».

Через кілька хвилин після початку другого періоду, за 12-очкової переваги господарів, Роландас Ярутіс випускає на паркет новачка команди Олександра Шапошникова. Виявив себе Александер до середини другої чверті, вдало реалізувавши кидок із середньої дистанції. Протягом усього періоду «леви» тиснули на гостей, просто «розірвавши» кільце «Ферро». За дві хвилини до кінця першої половини матчу «Азовмаш» вигравав 27 очок – 51:24. До великої перерви розрив зменшився, але не значно. 55:30 – перед третьою чвертю.

Під час великої перерви присутні в залі вболівальниками знову стали свідками, а хто й учасниками, конкурсу «снайперів» від Суперліги. Нагадаємо, що зараз проходять відбірні тури, за підсумками яких переможці виходять у фінал, де будуть боротися за поїздку на двох до Литви на Євробаскет-2011. Ведучий знову відібрав із трибун 15 осіб. Учасникам, уже за традицією, було запропоновано спробувати себе в кидках з лінії штрафних. Сьогодні кращим «снайпером» став Олександр. Отже визначився ще один претендент на поїздку до Литви на Євробаскет-2011.

У другій половині матчу «азовці» продовжили розгром запорізького клубу. Здавалося, інтрига була повністю втрачена, оскільки всім уже стало зрозуміло, хто стане переможцем зустрічі. Щоправда, був момент, коли дистанція в рахунку зменшилася до 4 очок, але цього було не достатньо для зміни результату матчу. Таким чином, «Азовмаш» здобув упевнену перемогу над «Ферро-ЗНТУ» з рахунком 93:87.

Тим часом: в чотирьох зустрічах чемпіонату із «Ферро-ЗНТУ» «Азовмаш» здобув три перемоги, лідируючи із загальним рахунком 327-315. Разом із матчем 1/2 фінала Кубка Суперліги (82-81 на користь «левів») співвідношення перемог і поразок становить 4/1.

Рамел Каррі вдруге в чемпіонаті досяг позначки 30 набраних очок і вдесяте – 20 очок, при цьому, продемонструвавши чудову реалізацію дальніх кидків – 5/5. Відзначимо, що матчі із запоріжцями Рамел Каррі проводить особливо потужно (його середній РЕ в чотирьох матчах чемпіонату становить 27.3, в півфіналі Кубка Суперліги, нагадаємо, він склав 34 бали).