«Миколаїв» поступився «Донецьку»

«Миколаїв» поступився «Донецьку» з рахунком 59-76 (19-20, 12-24, 11-22, 17-10).

«Миколаїв»: Буцький – 11 очок, Грін – 10 очок, Лав – 10 очок + 3 передачі, Х’юз – 9 очок + 7 підбирань + 3 блок-шоти.

«Донецьк»: Васільєвіч – 15 очок + 3 передачі, Цвєтковіч – 13 очок + 9 підбирань, Кравцов – 12 очок + 4 підбирання + 3 блок-шоти, Глєбов – 11 очок + 5 підбирань + 3 передачі, Хукіч – 10 очок + 5 підбирань + 4 передачі.

Першу чверть матчу «Миколаїв» – «Донецьк» можна охарактеризувати як бойову та швидку, – зауважує прес-служба миколаївського клубу. Причому, старт поєдинку обійшовся без пауз, протікаючи без тайм-аутів з боку обох тренерських штабів. «Донецьк» у «перетягуванні» лідерства на дещицю був попереду – 19:20.

Початок другого ігрового відрізку був за господарями, помітно було, що вболівальникам «корабелів» подобаються швидкі атаки улюбленого клубу. Щоправда, часто атаки на перших секундах володіння не закінчувалися успішно, як, наприклад, дальній Лава у швидкому прориві. Центровий гостей Кравцов відмінно діяв на обох фронтах: «блок» у захисті, а потім в атаці після розвороту в зоні суперника привів до двох балів від скла, але Х’юз теж не промах (24:24). Точний середній Цвєтковіча окреслив перший найбільший ривок донецької команди, як і перший тайм-аут Берестнєва. А далі дивно було спостерігати за кидком «в молоко» у виконанні Онуфрієва. Глєбов з Васільєвічем на пару організували ще один ривок «тигрів» – 27:40, що призвело до другої за ліком хвилинної перерви «коуча» «Миколаєва». Лідера МБК Джастіна Лава взагалі було не чутно, до цього часу в його активі було лише два очка, і ті з лінії штрафних – 31:44.

Брайан Грін перед великою перервою отримав, як пізніше з’ясувалося, розсічення під оком, згодом американець з’явився в грі з пластиром на обличчі. У складі «Донецька» третю десятихвилинку жваво розпочав В’ячеслав Кравцов, підтвердженням чому – два поспіль «блоки», спочатку Х’юзу, а потім Лаву. Високий «муніципалів» Джеймс Х’юз отримав третій персональний фол при неправильному заслоні. Два точних дальніх Васільєвіча й Оуенса збільшили перевагу «Донецька» (33:52), і Берестнєв знову просить хвилину для роботи над помилками, але це не приносить дивідендів. В цілому ж, рахунок на табло 42:66 все чудово пояснює.

Протягом останніх десяти хвилин зустрічі складно було уявити диво, яке б урятувало господарів від поразки, власне кажучи так і сталося. «Миколаїв» дещо скоротив відставання, вигравши чверть із рахунком 17:10, втім остаточний результат – 59:76. Підопічні Берестнєва переривають серію з восьми домашніх перемог поспіль. Показники перемог і поразок у МБК й запорізького «Ферро» ідентичні – 23/20.

Тим часом: «Миколаїв» вчетверте в сезоні програв «Донецьку», поступаючись у загальному підсумку з рахунком 263-303. Відзначимо й надзвичайну стабільність показника забитих м’ячів у виконанні «Донецька» (66-77, 70-76, 68-74, 59-76).