Десятий матч поспіль Ерік Колмен демонструє чудову гру. переглянути галерею

«Говерла» перемогла «Хімік» з рахунком 76-73 (26-13, 16-27, 18-13, 16-20).

«Говерла»: Колмен – 24 очка + 14 підбирань + 4 блок-шоти, Шаппел – 15 очок + 7 підбирань + 7 передач, Ульянко – 11 очок + 4 підбирання.

«Хімік»: Мілледж – 31 очко + 3 підбирання, Маклейн – 12 очок + 7 підбирань, Завадський – 10 очок + 6 підбирань.

Незважаючи на те, що рахунок у матчі відкрили гості (кидок з-під кільця вдався Завадському), надалі «Говерла» стрімко перехопили ініціативу, здійснивши ривок 13:2. – повідомляє прес-служба івано-франківського клубу. У складі господарів традиційно вирізнялися Колмен, Зіммерман і Шаппел, які здобули левову частку очок у дебюті гри (13:4). А коли до справи взялися й Ульянко з Джетером, з’явилося відчуття, що «ведмеді» малою кров’ю здобудуть перемогу. Як з’ясувалося згодом, рахунок після першої чверті – 26:14, виявився не зовсім показовим у плані подальшого розвитку подій у матчі.

Вже друга 10-хвилинка дала зрозуміти, що «свіжі» южненці налаштовані не тільки дати бій «Говерлі», але й перемогти опонентів. Зокрема, у складі гостей помітно виділявся Кертіс Мілледж, який за першу половину накидав 20 очок. Такий почин свого капітана підтримали МакЛейн і Завадський, відтак підопічні Віталія Усенка наздогнали «говерлян» (35:35). Проте вийти вперед гостям так і не вдалося. Павло Ульянко й Віктор Герасимчук відновили статус-кво, відтак на велику перерву команди пішла з рахунком 42:40.

У другій половині гри ситуація на майданчику не змінилася. «Хімік» досить упевнено підбирався до господарів, які часом виглядали просто розгубленими. Можливо, вся проблема була в мотивації, адже гості наразі посідають передостаннє місце в турнірній таблиці. Відтак третя чверть пройшла абсолютно у рівній боротьбі. У южненців продовжував чудово грати Мілледж, натомість у господарів розігралися Зіммерман і Колмен.

Заключна 10-хвилинка довго тримала прикарпатських шанувальників баскетболу в напрузі. Справа в тому, що «говерляни», відверто, самі створили собі проблеми, стабільно не влучаючи штрафні кидки. Втім, в інших компонентах у господарів насправді вже було гаразд. Зрештою, Ерік Колмен і Павло Ульянко на останніх хвилинах гри зуміли збільшити перевагу своєї команди (75:64). Відтак активність гостей під час останньої хвилини (7 очок) вже не допомогла «Хіміку» бодай перевести гру в овертайм. У підсумку – непроста перемога «Говерли» з рахунком 76:73.

Тим часом: «Говерла» здобула перемоги в усіх чотирьох матчах з «Хіміком» у нинішньому сезоні. Не дивно, що івано-франківська команда лідирує в загальному підсумку з рахунком 315-289.

Ерік Колмен провів черговий чудовий матч, зібравши четвертий дабл-дабл у сезоні. Відзначимо, що вже в десяти останніх матчах РЕ центрового «Говерли» не падає нижче 20-ти.

Кертіс Мілледж повторив особистий рекорд результативності, вдруге в сезоні набравши 31 очко протягом гри (відзначимо й відсоток реалізації двоочкових кидків – 12/14).