«Політехніка-Галичина» – БК «Одеса» 98:89 (21:21; 30:11; 27:18; 20:39)

«Політехніка-Галичина»: Ревзін – 19 очок + 7 підбирань + 5 передач, Ебернетті – 16 очок + 5 передач + 3 підбирання + 3 перехоплення, Віггінс – 16 очок + 4 підбирання, Джемісон – 13 очок + 6 підбирань, Зубрицький – 10 очок + 4 підбирання.

БК «Одеса»: Швець – 24 очка + 4 підбирання, Р. Крививч – 17 очок + 4 передачі, С. Балашов – 15 очок + 6 підбирань, Спаркс – 13 очок + 5 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення.

Зі стартових секунд жодній із команд не вдавалося відзначитися. Ба більше, «Політехніка-Галичина» за неповні дві хвилини примудрилася «заробити» три командні фоли. Попри це першими рахунок зустрічі розмочили господарі. Зробив це Нік Вільямс. БК «Одеса» відповіла двома пунктами Джона Де Гроута. Загалом стартові чотири хвилини обидві команди не тішили глядачів набраними очками. Та з плином часу прогалину набраних пунктів обом командам вдалося заповнити. Після того, як Нік Вільямс у швидкому відриві закинув «двієчку» (10:5) БК «Одеса» взяла тайм-аут. Пауза пішла на користь гостям. Стараннями Артема Швеця вони скоротили відставання до одного пункту – 10:9. Атакувальний запал БК «Одеси» влучним «трюльником» охолодив снайпер «політехів» Павло Ревзін. У підсумку перша чверть не виявила переможця – 21:21.

Друга чверть стала провальною для БК «Одеси». А розпочалась все з влучного «трюльника» Ніка Вільямса. Почин свого партнера по команді черговим «трюльником» підтримав капітан «Політехніки-Галичини» Ярослав Зубрицький. Тим часом «Одесі» ніяк не вдавалося набрати очки у другій десятихвилинці. А після чергової «трійки» від Ярослава Зубрицького (33:21) БК «Одеса» взяла тайм-аут. Однак, особливих дивідендів пауза для одеської команди не принесла. Павло Ревзін влучив з кута майданчика вкотре продемонструвавши свої снайперські якості – 38:24. Гравці «Політехніки-Галичини» не збавили обертів, що дозволило піти на велику перерву за комфортної переваги у рахунку – 51:32.

Третя чверть розпочалась ефектним кидком зверху від Артема Швеця. Господарі майданчику відповіли влучним кидком із середньої відстані Алана Віггінса. Згодом Алан відзначився знову, зробивши шикарний слем-данк. Та ще й при цьому Станіслав Балашов порушив на гравцеві львівської команди правила. «Політехніка-Галичина» продовжила гнути свою лінію. А відтак після двох поспіль влучних кидків з периметру від «політехів» Андрюкайтіса та Ревзіна перевага у рахунку ще збільшилася. А коли рахунок за 2 хвилини 56 секунд до завершення третьої чверті став 74:40 головний тренер БК «Одеси» Олег Юшкін взяв тайм-аут. Пауза дала плоди для одеської команди, їй вдалося скоротити відставання у рахунку – 78:50.

Зі стартових секунд четвертої десятихвилинки одесити розвинули успіх. Передусім завдяки влучній «трійці» від Ростислав Кривича. Однак у «політехів» знайшлася гідна відповідь. Павло Ревзін влучив з периметру. А згодом Олександр Доленко, який вперше у цій грі з’явився на майданчику влучив «трюльник» та ще й з сиреною – 86:60. Попри це одеська команда не стала здаватися без бою. Станіслав Балашов влучив з-за дуги. Реакція тренерського штабу «Політехніки-Галичини» миттєва – тайм-аут. Після паузи БК «Одеса» ще збільшила оберти і після чергової трійки від Кривича рахунок став – 96:84. Однак, наздогнати «Політехніку-Галичину» гостям не судилося. Відтак, фінальна сирена зафіксувала перемогу «Політехніки-Галичини» – 98:89.