Чемпіонат Суперліги серед дублюючих складів. “Політехніка-Галичина” – “Хімік” – 78:96 (15:21; 23:18:20:33; 20:24)

Львівська “Політехніка-Галичина” зазнала поразки в домашньому матчі проти южненського “Хіміка”. Молоді “політехи” не надто вдало розпочали зустріч і лише у другій чверті почали наздоганяти суперників. Та найголовніші події відбулися після великої перерви. Розлагодилася гра у лідерів господарів: Давидюка та Полюляка, а 12 пунктів Доленка, які він набрав за останні двадцять хвилин матчу особливої втіхи у підсумку не принесли.

“Політехніка-Галичина”: Доленко – 16+6 підбирань+4 передачі, Полюляк – 16+5 підбирань+3 передачі, Давидюк – 15+4 підбирання, Багрій – 11+6 підбирань.

“Хімік”: Прокопенко – 20+4 підбирання, Пустовий – 15+7 підбирань, Біда – 14+7 підбирань, Беліков – 12+3 підбирання.