В першій половині гри ОДЕСА домінувала під щитами, але особливих дивідендів це команді Олега Юшкіна не принесло. переглянути галерею

«ОДЕСА» програла «Ферро-ЗНТУ» з рахунком 71-88 (15-22, 15-19, 16-24, 25-23).

«ОДЕСА»: Спаркс – 21 очко + 6 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення, Угбоя – 16 очок + 10 підбирань, Швець – 14 очок + 9 підбирань.

«Ферро-ЗНТУ»: Мейс – 19 очок + 5 підбирань + 5 перехоплень + 3 передачі, Кондрусевич – 14 очок, Харріс – 11 очок, Рибалко – 11 очок, Бернс – 10 очок + 7 підбирань + 3 перехоплення, Гуін – 9 очок + 9 підбирань + 5 передач.

З перших хвилин гості взяли ініціативу до своїх рук, – повідомляє прес-служба БК «ОДЕСА». Вже на третій хвилині матчу рахунок був 11-2. Не можна сказати, що гостям легко вдавалося лідирувати у цій грі. Помітно було, що запоріжці діяли на межі, коли «акулам» було куди додавати. Завдяки діям Угбоя та Швеця команда господарів домінувала під щитами, але це нівелювалося точними влучаннями гостей. Реалізація одеситів була не на висоті, за всіма цими показниками гості мали перевагу. Як висловився головний тренер одеського клубу, однією з причин цього може бути такий довгий чемпіонат. Індивідуально гравці гостей Рибалко й Мейс були більш точними в дальніх спробах. Така перевага зазвичай «збиває» азарт у супротивника. Можливо, це й сталося в даному матчі. Господарі не змогли поки перебудуватися за відсутності на майданчику Вашингтона і Б’юкенона. Для будь-якої перебудови необхідний час. Але головним чинником перемоги гостей стали «сухі» хвилини одеситів. «Ферро» здійснив два ривка. Це і зумовило результат матчу. Перший ривок відбувся наприкінці першої половини матчу (10-0). Другий наприкінці третьої чверті (11-0). Коли вже результат матчу був визначено, на майданчику в одеської команди з’явилися молоді резервісти Скрипець і Гудков, на яких у майбутньому покладають надії одеські вболівальники та фахівці. У підсумку матч програно, й рахунок залишає бажати кращого.

Тим часом: в нинішньому сезоні «Ферро-ЗНТУ» тричі долав «ОДЕСУ», лідируючи в загальному підсумку з рахунком 339-311.

Патрік Спаркс провів свою кращу гру в майці «ОДЕСИ», а Кеддрік Мейс – у майці «Ферро-ЗНТУ». Обидва встановили особисті рекорди за рейтингом ефективності, а Спаркс ще й за набраними очками.

ОДЕСА – Ферро: Станіслав Овдєєнко