«Говерла» поступилася «Миколаєву»

«Говерла» поступилася «Миколаєву» з рахунком 78-80 (26-20, 15-13, 20-26, 17-21).

«Говерла»: Свонсон – 15 очок + 4 передачі, Ульянко – 15 очок + 4 підбирання, Шаппел – 14 очок + 8 підбирань + 3 передачі, Зіммерман – 12 очок + 7 передач + 3 підбирання, Колмен – 9 очок + 8 підбирань.

«Миколаїв»: Буцький – 16 очок, Гілевич – 15 очок, Грін – 13 очок + 5 підбирань + 4 передачі, Умбрашко – 13 очок, Онуфрієв – 9 очок + 3 підбирання.

Команди розпочали матч на зустрічних курсах, – зауважує прес-служба БК «Говерла». Втім, ближче до середини стартового періоду господарі заволоділи, хоч і незначною, але ініціативою завдяки Данте Свонсону. У «Миколаєва» хороший ігровий відрізок видав Іван Гілевич, який здобув 13 очок, чим стримв івано-франківців у рахунку (21:20). Проте завершальні хвилини періоду були за «Говерлою», яка забила 5 очок поспіль і пішла на першу перерву в якості лідера – 26:20.

У другій 10-хвилинці господарів майданчика таки зуміли розвинути успіх, довівши перевагу до «плюс 10» (32:22). В цей час добре проявили себе «великі» прикарпатського клубу – Ерік Колмен і Павло Ульянко, який, до слова, відзначав у день гри свій 32-й день народження.

Проте «миколаївці» не здавалися та дрібними ривками таки почали наздоганяти суперника. Спочатку Юріс Умбрашко здобув 5 очок у двох атаках, а згодом Гілевич, Буцький і Х’юз не менш активно попрацювали у нападі. Проте завершальну крапку у першій половині поставив Ігор Кривич, який забив дальній на останніх секундах чверті – 41:33.

Третя чверть матчу пройшла під диктовку «корабелів». Завдяки дальнім влучання свого капітана Олексія Онуфрієва, а також влучним кидкам Буцького і Гріна гості за 2 хвилини до завершення періоду вперше у матчі зрівняли рахунок – 54:54. Такий розклад сил обіцяв інтригуючи заключну чверть.

Незважаючи на те, що підопічні Євгена Мурзіна зуміли відірватися одразу на сім очок по ходу періоду, найбільша проблема виникла в господарів з перебором персональних зауважень у Колмена й Ульянка. Завдяки цьому миколаївці підібралися до «ведмедів» практично впритул, а коли Артем Буцький здобув 7 очок поспіль для своєї команди, відверто запахло «смаженим».

Останню хвилину чверті команди розпочали за рівного рахунку – 76:76. А вже за мить Ерік Колмен вийшов на лінію штрафних, одержавши шанс вивести свою команду вперед. Втім, центровий «Говерли» був влучний тільки одного разу, натомість невтомний Буцький у відповідь реалізував прохід під кільце (77:78). Далі була тактика фолу від прикарпатців, яка, зрештою, своїх дивідендів не принесла. Нерви міцнішими виявилися саме у гостей, які і святкували перемогу з рахунком 80:78.

Тим часом: в нинішньому сезоні команди провели чотири матчі, обмінявшись двома перемогами та двома поразками, однак у загальному підсумку з рахунком 300-288 лідирує «Говерла».