«Будівельник» поступився «Дніпру» в першому матчі 1/4 фіналу

Стівен Буртт вкотре був кращим у складі Дніпра, відзначившись дабл-даблом. переглянути галерею

В першому матчі 1/4 фіналу «Будівельник» поступився «Дніпру» з рахунком 71-76 (24-10, 16-20, 19-28, 12-18).

«Будівельник»: Вілсон – 14 очок + 4 підбирання, Беттс – 12 очок + 6 підбирань, Кіс – 10 очок.

«Дніпро»: Буртт – 27 очок + 10 підбирань + 6 передач, Браун – 20 очок + 5 передач + 4 підбирання + 3 перехоплення, Остін – 14 очок + 7 підбирань.

На перший матч чвертьфінальної серії гості «Меридіану» вийшли абсолютними аутсайдерами протистояння, до всіх своїх бід додавши відсутність з різних причин Глазиріна, Білицького та Козлова й у підсумку заявивши на гру лише дев’ятьох виконавців, – зауважує прес-служба БК «Будівельник».

Власне, й розпочався матч цілком відповідно: «Будівельник» блискавично організував ривок 11:0, незабаром довівши рахунок до 22:4. Тобто команда просто зім’яла й рознесла «дніпрян», постійно ловлячи не дуже організований рух гостей на втратах і невиправданих кидках. Ось і розгулялися у відривах Вілсон, Беттс і Забірченко. Спостерігаючи за ситуацією на майданчику, дехто із глядачів у «Меридіані» вже навіть думав про те, щоб вирушити просто до буфету, абсолютно не передчуваючи інтригу та згадуючи цілком аналогічний розвиток сюжету в попередній зустрічі команд. Що сталося далі? Далі кияни, продемонстрували, що концентрація – це не їх сильний бік. За таким настроєм «столичних» у другій чверті й застали розлючені приниженням «дніпряни» – відчувши майже повну відсутність пресингу з боку господарів, американський легіон Дениса Журавльова почав в улюбленому швидкому темпі «майструвати» простенькі «двійки», шукаючи зручну позицію, й без будь-якого опору кидаючи по кільцю з усіх дистанцій. Буртт, Остін, Браун – їх постріли лягали в ціль як куля в лузу, а «Будівельник» ніяк не хотів відходити від летаргічного сну.

Втративши ініціативу у другій чверті, «столичні» не змогли активізуватися й після перерви – щось схоже на захист можна було побачити лише на початку останнього періоду, коли «дніпряни» спіймали такий кураж, який випалював будь-який опір на шляху. Настрій «Будівельника» був зовсім протилежним – чим пояснити те, що снайпери Яковлєв і Спенсер на двох реалізували два дальні кидки з 13 спроб, а Енді Беттс, нехай і атакував значно вдаліше, у відповідальний момент подарував м’яч супернику у своїй «фарбі»? Загалом, не перебільшимо, сказавши, що в другій половині на паркеті грала одна команда, й кольори її були в тон дніпровській хвилі, а не зеленому каштану… Так, дальній кидок Буртта за півтори хвилини до сирени вперше в матчі вивів «Дніпро» вперед (68:70), і до цього моменту «Будівельник» виглядав настільки знесиленим, що сподіватися на вдалий результат чергового «валідол-вестерну» кияни вже не могли.