Чемпіонат дублерів: «Київ» став останнім півфіналістом

Олександр Тищенко допоміг столичній команді здолати «Азовмаш». переглянути галерею

«Київ» став останнім півфіналістом Чемпіонату дублерів, обігравши в 1/4 фіналу «Азовмаш» з рахунком 88:65.

У півфіналі «Київ» зустрінеться з «Донецьком». «Азовмаш», своєю чергою, візьме участь у втішних матчах за 5-8 місця, й першим його суперником буде «Миколаїв».

«Київ» розпочав гру надзвичайно переконливо, приголомшивши суперника ривком 15:0. Натомість маріупольці свої перші очки зуміли заробити лише за три хвилини до закінчення дебютної чверті, яка завершилася з рахунком 12:26 на користь «вовків».

Протягом наступних десяти хвилин підопічні Володимира Брюховецького збільшили власну перевагу ще на 5 пунктів, ведучи в рахунку 47:28 перед великою перервою.

Третя чверть, виграна «Азовмашем» із рахунком 23:12 (головним чином, завдяки зусиллям Максима Колядова та В’ячеслава Боброва), здавалося, подарувала надію вболівальникам маріупольської команди, адже відставання «левів» перед заключною чвертю становило лише 8 очок.

Втім, кияни зібралися й до середини четвертого періоду повели в рахунку +15. Заключні хвилини гри дозволили столичній команді збільшити перевагу та здобути переконливу перемогу.

Найрезультативнішим гравцем у складі маріупольців став Максим Колядов, який записав на свій рахунок 18 очок і 4 підбирання. В активі В’ячеслава Боброва 13 очок, 9 підбирань і 3 передачі.

20 очок «Києву» приніс Руслан Отверченко. 17 очок, 7 передач і 3 перехоплення на свій рахунок записав Павло Буренко. Максим Сандул відзначився дабл-даблом (10 очок + 10 підбирань).