Чемпіонат дублерів: «Київ» виходить до фіналу

Павло Буренко провів чудову гру проти колишніх одноклубників. переглянути галерею

У півфінальному двобої БК «Київ» несподівано легко обіграв лідерів Чемпіонату дублерів БК «Донецьк» з рахунком 94:60 і став першим фіналістом цьогорічної першості.

«Донецьк» потужно розпочав поєдинок, здійснивши ривок 8:2 у перші декілька хвилин стартової чверті. Втім, «Київ» швидко оговтався та вийшов уперед після дальнього влучання від Руслана Отверченка – 12:10. Молоді «вовки» продовжували нарощувати оберти, завершивши десятихвилинку спуртом 20:2, завдяки чому рахунок становив 24:12 на їх користь.

Не менш потужно розпочали дублери БК «Київ» і другу чверть, здійснивши ривок 6:0, що стало для «Донецька» своєрідним нокдауном, від якого підопічні Валерія Плеханова відійти так і не зуміли. Тотальне домінування «вовків» під кошиками, більш чітка реалізація кидків з гри та дисципліна в захисті стали запорукою 27-ми очкової переваги перед великою перервою.

Комфортна різниця в рахунку дозволила головному тренерові дублерів БК «Київ» Володимиру Брюховецькому дати своїм лідерам відпочити, задіявши в матчі всіх гравців. Так, молодий Павло Крутоус лише за 13 хвилин на майданчику відзначився 19-ма очками, не схибивши жодного разу ані з гри, ані з лінії штрафних.

Ще одним гравцем «Києва», який закинув двозначну кількість очок став екс-лідер молодих «тигрів» Павло Буренко, котрий у поєдинку проти своєї колишньої команди продемонстрував феєричний баскетбол. Буренко відзначився 22-ма очками, додавши сім підбирань, вісім результативних передач і шість перехоплень.

У «Донецька» більше десяти пунктів здобули теж лише два гравці – Максим Нікітін – 12 і Вадим Мякінін – 11.

Завтра у фіналі «Київ» зустрінеться з переможцем пари «Дніпро» – «Галичина». Дивіться відео-трансляцію на нашому сайті о 19:00. «Донецьк», своєю чергою, зіграє у втішному фіналі за 3-4 місце з невдахою іншої півфінальної пари.