Чемпіонат дублерів: «Донецьк» – володар «бронзи»

Гравець БК «Політехніка-Галичина» Олександр Доленко був визнаний кращим атакуючим захисником Чемпіонату дублерів.

В матчі за 3-4 місця Чемпіонату дублерів «Донецьк» обіграв «Політехніку-Галичину» з рахунком 71:59.

Вже в першій десятихвилинці «Донецьк» окреслив власну більш ніж переконливу перевагу, повівши в рахунку 25:14. Після не надто впевненого початку ривок «тигрів» розпочали Ігор Чумаков і Володимир Єгоров, а продовжив Ігор Чуприна.

У другій чверті завдяки трьом влучним кидкам із-за дуги, два з яких на рахунку Олександра Доленка, львівські баскетболісти зуміли вирівняти гру. Втім, перша половина завершилася на користь «Донецька», який вів із рахунком 41:29.

Після великої перерви малюнок гри не змінився, але третя, найменш результативна десятихвилинка, що завершилася з рахунком 12:15 на користь «тигрів», дозволила підопічним Валерія Плеханова підійти до заключної чверті в якості фаворитів.

Цей статус вони підтвердили протягом останніх десяти хвилин, довівши матч до перемоги та завоювавши бронзові медалі першості дублюючих складів.

Олександр Доленко, який записав на свій рахунок 14 очок і 6 передач, став найрезультативнішим гравцем львівської команди.

У складі переможців результативною грою відзначився Володимир Єгоров, який став автором дабл-дабла: 23 очка + 10 підбирань + 6 перехоплень. По 13 очок на свій рахунок записали Олексій Чуприна й Ігор Чумаков.

Після матчу відбулося нагородження бронзових медалістів. Крім того, гравець БК «Політехніка-Галичина» Олександр Доленко був визнаний кращим атакуючим захисником Чемпіонату дублюючих складів.