«Ферро-ЗНТУ» стає останнім півфіналістом

«Ферро-ЗНТУ» став останнім півфіналістом, обігравши у п’ятому, вирішальному матчі 1/4 фіналу «Азовмаш». Рахунок гри 61-72 (13-26, 23-15, 8-19, 17-12) на користь команди Кирила Большакова, яка виграла серію 3-2 (загальний рахунок – 386-373). Суперником запоріжців у півфіналі стане столичний «Будівельник».

«Азовмаш»: Каррі – 18 очок + 8 підбирань, Хаус – 11 очок + 12 підбирань + 4 перехоплення + 3 передачі, Оуенс – 8 очок + 6 підбирань.

«Ферро-ЗНТУ»: Гуін – 17 очок + 3 підбирання, Хантер – 15 очок + 10 підбирань, Бернс – 13 очок + 4 підбирання + 4 перехоплення, Рибалко – 13 очок + 5 передач + 3 підбирання.

Рахунок у зустрічі відкрив Чарльз Томас, який надіслав м’яч до кошика з-під кільця після неточного кидка Фреда Хауса, – повідомляє прес-служба БК «Азовмаш». Потім ще одна «двійка», але вже від Максима Пустозвонова, залетіла в кільце гостей. Втім, доволі швидко Вінсент Хантер і Крістіан Бернс відіграли відставання своєї команди, а Георгій Кондрусевич, якого «Ферро» не вистачало в перших двох гостьових поєдинках із «Азовмашем», вивів запоріжців уперед, реалізувавши кидок із-за дуги (4-7). Обидві команди були налаштовані дуже рішуче, оскільки ця зустріч вирішувала долю останньої путівки до півфіналу. Після того, як гості повели +7, Роландас Ярутіс був змушений узяти тайм-аут. Але 7-очкова перевага запоріжців зберігалася до самого кінця першої 10-хвилинки. А за останні півтори хвилини першого періоду гості збільшили розрив у рахунку до 13 пунктів – 13-26 перед другою чвертю.

Всю другу чверть маріупольці намагалися наздогнати суперника. І до середини періоду «Азовмаш» скоротив своє відставання до п’яти очок. Тепер уже Кирило Большаков був змушений узяти хвилинну перерву, щоб внести правки до гри своєї команди. Вийшовши на паркет, Рамел Каррі, який став головним героєм «камбеку» маріупольців у другому періоді, здобуває чергові два очка. Розрив знову набуває прийнятного для господарів вигляду. Але зрівняти рахунок до кінця першої половини зустрічі маріупольцям так і не вдалося. Таким чином, на велику перерву команди пішли за рахунку 36:41 на користь «Ферро-ЗНТУ».

Ті ж «наздогонялки» тривали і в третій чверті. Але, разом із тим, запоріжці лише зміцнювали свої позиції. І до останньої перерви відставання маріупольців сягнуло 16-ти очок (44-60). Протягом заключних десяти хвилин ситуація кардинально не змінилася. «Леви» так і не зуміли нічого зробити з тією прірвою в рахунку, що розділяла команди. Таким чином, «Азовмаш» драматично програє у серії та завершує сезон. Підсумковий рахунок зустрічі 61:72.