«Будівельник» і «ДніпроАЗОТ» провели спаринг

Михайло Анісімов став найрезультативнішим гравцем матчу.

«Будівельник», склад якого, за винятком травмованого Костянтина Анікієнка, набув майже оптимального вигляду, зіграв другий товариський матч на передсезонних зборах у Клайпеді. Як повідомляє прес-служба столичного клубу, суперником команди Звєздана Мітровіча цього разу стали старі знайомі з «ДніпроАЗОТу», яких «будівельники» перемогли з рахунком 93-89 (22-17, 30-26, 22-21, 19-25).

Незважаючи на товариський характер гри, на паркеті розгорнулася справжня жорстка та безкомпромісна боротьба. У другій чверті «ДніпроАЗОТ», який грав без канадського «бігмена» Майка Фрейзера, що проходить медобстеження в Києві, навіть повів +15. І лише після великої перерви «Будівельнику» вдалося переломити хід гри та здобути перемогу.

Найрезультативнішими гравцями у складі БК «ДніпроАЗОТ» стали: Сірутавічус – 18 очок + 4 підбирання, Прінгл – 16 очок, Лоухорн – 13 очок + 4 підбирання, Сокур – 12 очок. У складі БК «Будівельник»: Анісімов – 19 очок + 4 підбирання, Шеховіч – 14 очок, МакКлінтон – 13 очок + 4 підбирання, Морлі – 8 очок + 7 підбирань.

Подробиці – на офіційному сайті БК «Будівельник».