“Черкаські Мавпи” здобули неймовірну перемогу над лідером Суперліги Парі-Матч

Чемпіон України “Черкаські Мавпи” в непростому поєдинку на виїзді здобули перемогу над лідером Суперліги Парі-Матч “Запоріжжям” з рахунком 90:93. Підопічні Максима Міхельсона взяли реванш у суперника за поразку в першому колі.

У дебюті зустрічі запоріжці зловили свою гру і повністю переграли суперника. Лідер Суперліги Парі-матч провів ударну першу чверть, забезпечивши собі комфортну перевагу в 10 очок. Однак після невеликої перерви “Мавпи” почали скорочувати відставання і зробили неймовірний ривок, змусивши наставника господарів Плеханова брати тайм-аут. Проте бажаного результату запорожцям це не принесло, а ось черкащани на куражі наздогнали і обігнали суперника. Кінцівка другої десятихвилинки вийшла дуже напруженою і в підсумку чемпіон України пішов на велику перерву з перевагою в один бал.

У третій чверті команди продовжували йти на рівних. “Запоріжжя” знову вирвалося вперед, але гості з Черкас скоротили відрив і повернули інтригу в протистояння. Непоступлива боротьба двох потужних суперників тішила численних уболівальників на трибунах Палацу спорту “Юність”. В результаті, не визначивши безумовного лідера, команди залишили відкритим це питання до заключної чверті.

Неймовірна розв’язка очікувала фанатів в кінцівці матчу. Підопічні Плеханова володіли невеликою перевагою, проте кілька результативних атак могли з легкістю нівелювати цей гандикап. Саме це черкащанам і вдалося зробити за кілька хвилин до фінальної сирени. За дві хвилини до кінця поєдинку “Мавпи” випереджали суперника на 5 очок. Інтрига трималася до останніх секунд, проте цього разу команда Максима Міхельсона не віддала перемогу запорожцям.

БК “Запоріжжя” – “Черкаські Мавпи” 90:93 (26:16, 14:25, 30:30, 20:22)

БК “Запоріжжя”: Холтон (17 + 8 передач), Кондраков (12), Тарасенко (2), Хілл (15 + 11 підбирань + 2 блок-шота), Преслі (16 + 7 підбирань + 4 перехоплення) – старт; Овдеєнко, Теряник, Мироненко (12 + 5 підбирань), Трент (16 + 6 підбирань).
“Черкаські Мавпи”: Янг (20 + 6 передач + 5 втрат + 4 перехоплення), Воєвода, Кольченко (13 + 4 втрати), Чумаков (4 + 5 підбирань), Скапінцев (5) – старт; Руслов, Ткаченко (11 + 6 підбирань + 3 блок-шота), Сергєєв, Бояркіна (2), Отверченко (5), Коуклі (18 + 8 підбирань), Арнетт (15 + 6 підбирань + 5 передач).