Матч зірок. Збірна українців здолала легіонерів

зирок

зирокПриголомшливе шоу видали команди в палаці спорту “Юність” в Запоріжжі під час Матчу зірок Суперліги Парі-Матч. Збірна українців здолала легіонерів з рахунком 154:150.

З перших хвилин уболівальників приємно шокував Мішула, відзначившись прекрасним триочковим. На жаль, через невелике ушкодження легендарний українець не зміг продовжити гру, однак честь України було кому захищати.

Українці з перших хвилин вийшли вперед і, хоча їх перевага була невеликою, вони не дозволяли супернику зрівняти рахунок. А ось легіонери зривали оплески чудовими розіграшами і данками. За першу чверть команди на двох закинули 70 очок, однак перевага залишилася за українською командою 38:32.

У дебюті другої десятихвилинки завдяки точному кидку Крутоуса Зірки України зробили різницю двозначною, скориставшись практично повною відсутністю гри в захисті у суперника. Команди тішили вболівальників ефектною грою в атаці. На велику перерву українська команда пішла в статусі беззаперечного лідера 83:73.

Відпочинок пішов на користь команді легіонерів, яка в дебюті третьої чверті практично нівелювала відставання, наблизившись до суперника на відстань однієї атаки. Однак українці дуже швидко зібралися і повернули собі перевагу. Проте, Легіон не зменшив свій натиск і перед заключною десятихвилинкою знову включився в боротьбу 118:116.

Розв’язка зустрічі вийшла не менш захоплюючою. Легіонери дуже швидко відіграли мінімальне відставання і вперше в матчі відірвалися від суперника на 5 очок. На приголомшливі дії Легіону в атаці українці відповідали прекрасними комбінаціями, нав’язуючи боротьбу суперникові. Великі швидкості і величезне бажання дозволили збірній України завоювати перемогу в протистоянні.

Джерело: Обозреватель

Author: Основна мова сайту