Іноуе рішенням суддів переміг Донейра у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії

116:111, 117:109 і 114:113 на користь японця.

Иноуэ решением судей победил Донэйра в финале Всемирной боксерской суперсерии

Японський боксер Наоя Іноуе (19-0, 16 КО) переміг філіппінця Ноніто Донейра (40-6, 26 КО) у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії в найлегшій вазі.

Крім виграшу WBSS Іноуе захистив титули «суперчемпіона» світу за версією WBA та чемпіона світу за версією IBF в найлегшій вазі.

Бій пройшов всю дистанцію в 12 раундів. В 11-му раунді Іноуе відправив Донейра в нокдаун, але філіппінець піднявся і продовжив бій. Переможця поєдинку визначили судді, які одноголосним рішенням віддали перемогу японцеві — 116:111, 117:109 і 114:113.

У жовтні визначився переможець Всесвітньої боксерської суперсерії в напівсередній вазі. Ним став британський чемпіон світу в першій напівсередній вазі за версією IBF і WBA Джош Тейлор, перемігши у фіналі американця Реджиса Пройгрейса.