Денніс Хаугер з Формули 2 переходить до Indy NXT

Норвежець Денніс Хаугер проводить свій третій і останній сезон у Формулі 2 перебереться за океан і виступатиме в молодіжній серії Indy NXT за команду Andretti Global.

У Ф2 21-річний гонщик із Осло посідає 9-те місце особистому заліку, цього сезону він здобув одну перемогу і кілька разів піднімався на подіум, але, мабуть, головним його досягненням можна вважати чемпіонський титул у Формулі 3, який він виграв у 2021 разом із командою Prema. До речі, тоді він входив до молодіжної програми Red Bull. Але тепер він продовжить кар'єру в США з явним прицілом на перехід до IndyCar через рік-другий. Як правило, гонщики Ф2, якщо вирушають до Америки, то відразу потрапляють до основного чемпіонату, минаючи молодіжну серію, яка раніше називалася Indy Lite, а тепер перейменована в Indy NXT, тому такий кар'єрний поворот не цілком типовий.

Денніс Хаугер: «Я дуже вдячний за можливість виступати за Andretti Global. З нетерпінням чекаю на початок роботи з командою, хочеться скоріше з усіма познайомитися. Ми почнемо співпрацювати вже на передсезонних тестах і я радий, що сяду за кермо Indy NXT, щоб набиратися досвіду. Сподіваюся, на мене чекає чудовий сезон!»

Перший досвід пілотування Dallara №28 команди Andretti Денніс отримав уже вчора на тестах, які почалися на дорожній трасі автодрому в Індіанаполісі. Сезон в Indy NXT стартує 2 березня 2025 року в Сент-Пітерсберзі, штат Флорида.