Львівський «Тайм» став переможцем основного раунду Кубку УЄФА з футзалу

tweetmeme_url = ‘http://www.city-adm.lviv.ua/news/euro-2012/9565-lvivskij-tajm-stav-peremozhcem-osnovnogo-raundu-kubku-ujefa-z-futzalu’; tweetmeme_source = ‘lvivadm’; tweetme_window = ‘new’; tweetme_…

«Тайм» став переможцем основного раунду Кубку УЄФА з футзалу. Перемігши всіх суперників, команда впевнено вийшла до елітного раунду.

В останній день змагань боротьба розгорнулася за друге місце між командами «Орліч» (Сараєво) та «AGBU Арарат» (Нікосія). Після результату 2:4 на користь останньої, кіпрському «Арарату» потрібно було сподіватись на перемогу «Тайму». Господарі змагань не підвели ні сподівань клубу, ні численних вболівальників, які прийшли їх підтримати, – 9:3 підсумковий рахунок зустрічі із «Афіною 90» на користь «Тайму».

«Грою підопічних я задоволений. Лише у першому таймі у матчі проти «Афіни 90» відчувалась напруга, далі ми заграли легко», – розповів головний тренер «Тайму» Станіслав Гончаренко.

Результати матчів Кубку УЄФА з футзалу:

30 вересня. «Афіна’90», Афіни – «Орліч», Сараєво – 3:4; «Тайм», Львів – . «AGBU Арарат», Нікосія- 5:1
1 жовтня. «AGBU Арарат», Нікосія – «Афіна’90», Афіни  – 2:2;  «Тайм», Львів – «Орліч», Сараєво – 2:1
3 жовтня. «Афіна’90», Афіни – «Тайм», Львів – 3: 9; «Орліч», Сараєво – «AGBU Арарат», Нікосія – 2:4

Детальнішу інформацію про матчі та основний раунд Кубку УЄФА з футзалу у Львові ви зможете знайти на офіційному сайті УЄФА – www.uefa.com.

Джерело: Львівська міська рада