Ліга чемпіонів: «Інтер» здає повноваження (результати, відео)

Букмекери тішаться. Таких результатів першого чвертьфіналу припустити ніхто не міг. «Реал» каменю на камені не залишив від «Тоттенхема», а «Шальке» забив п’ять м’ячів на полі діючого володаря кубку Ліги чемпіонів.

«Реал» – «Тоттенхем» – 4:0 (1:0)

Голи: Адебайор (5, 57), Ді Марія (72), Кріштіану Роналду (87).

Вилучений Крауч (15) – «Тоттенхем»

Ох вже цей Крауч. Ніби і гравець хороший, багато матчів самотужки рятує, а у вирішальний момент не зміг упоратися з емоціями. Вже на початку зустрічі примудрився награти на дві картки і, по суті, позбавити «Тоттенхем» шансів на сприятливий результат протистояння. Перший тайм ще якось відбивалися, навіть забити могли, але варто було «Реалу» змінити контратакуючу тактику на звичний контроль м’яча біля штрафної суперників, як голи полетіли на будь-який смак. У такого «Реала» в меншості виграти дуже складно.

«Коли я зустрічався з «Барселоною», і моя команда залишилася в меншості, можна було тільки оборонятися, – коментує гру головний тренер «Реала» Жозе Моуринью. – «Тоттенхем» навряд чи міг зробити більше. Ми повністю заслужили цю перемогу, але мені зараз не дуже зручно, тому що я знаю, як команді залишитися удесятьох вже в дебюті зустрічі. Це нездійсненна місія, не можна грати в той футбол, в який хочеш».

Втім, португалець не схильний думати, що «Реал» уже вийшов до півфіналу. «Я дуже тепло відношуся до Реднаппа. «Тоттенхем» не здаватиметься перед матчем-відповіддю і віддасть у Лондоні боротьбі усі сили, – передає слова португальця uefa.com. – Дуже важливо, що наші гравці повертаються на поле. Знову грає Кака, і це дуже добре, оскільки у нього величезний досвід гри в Лізі чемпіонів. Ігуаїн – природжений бомбардир. Подивимося, як почуватимуться Кріштіану Роналду і Марсело, але виглядає так, що у них все гаразд».

Головний тренер «Тоттенхема» Харрі Реднапп ілюзіями не живе, але бій на останок обіцяє дати. «Усе, що могло піти погано – погано й пішло. Перед самим початком матчу стало ясно, що нам не допоможе Леннон. Потім ми залишилися вдесятьох, – нарікає Реднапп. – Ми відігравалися граючи в меньшості раніше, але коли вилучення таке раннє, і на «Сантьяго Бернабеу», подібне вже не можливо. У першому таймі ми грали просто фантастично, але потім позначилася втома.

Формально ще нічого не завершено, але, у будь-якому випадку, ми отримали фантастичний досвід, а попереду ще одна гра».

«Інтер» – «Шальке» – 2:5 (2:2).

Голи: Станкович (1), Міліто (30) – Матіп (15), Еду (37, 76), Рауль (54), Ранок’я (56, у власні ворота).

Вилучений
Ківу (62) – «Інтер».

Останній переможець Ліги чемпіонів міг зійти з дистанції ще в попередньому турі, проте доля підготувала «Інтеру» неприємний сюрприз. Вийшло, що здолавши бар’єр «Баварії», він має залишити Лігу ганебно.

Тренер міланців Леонардо після гри сказав, що німецький клуб завдав лише 6-7 ударів по їхнім воротам, забивши при цьому 5 м’ячів. Не відомо, скільки у бразильця було в школі з математики, але стільки разів «Шальке» загрожувало воротам господарів у перші 20 хвилин. В цілому ж голкіпер «Інтеру» Жуліо Сезар тримав удар 16 разів, п’ять з яких, на жаль, не відбив.

«Інтер», безумовно, міг розраховувати і на кращу долю, проте нереалізація дуже вигідних моментів і слабка гра в захисті зробила свою справу – в паніці міланці навіть примудрилися забити собі самі.
«Це жах, – засмучується Леонардо. – Початок був непоганим, уявити неможливо було, що станеться потім. Різне буває в житті. Шанси на успіх тепер виглядають нереальними, але треба зберігати оптимізм. Ми правильно грали. Швидкі голи після перерви усі змінили».

У головного тренера «Шальке» Ральфа Рангніка з математикою трохи краще. На його думку, рахунок першого тайму мав бути 5:5. «Наші шанси вийти до півфіналу дуже великі, – говорить німецький тренер. – Спочатку треба усвідомити подію, щоб повністю насолодитися успіхом. Ми могли забити навіть більше. Це кращий матч у моїй кар’єрі».

Не дивлячись на те, що попереду ще одна гра, Рангнік вказав на помилки «Інтера» : «Ми вивчали суботній матч «Інтера» з «Міланом». Звернули увагу на те, що суперник мав багато вільного простору. Гріх було цим не скористатися. Якщо ви, граючи проти такої сильної команди тільки оборонятиметеся, то самі напроситеся на неприємності. Проте перший тайм все одно вийшов дивовижним – команди могли піти на перерву за рахунку 5:5».