Відбір до Євро-2012: нічийна битва «Генералів»

Черговий ігровий день відбору до Євро-2012 пройшов в суботу, 4 червня. Переважна більшість з 9 протистоянь принесли прогнозовані результати. Втім, центральна зустріч дня між Англія та Швейцарією в групі G завершилась неочікуваною нічиєю.

На поле «Вемблі» суперників вивели два тренери, яких вболівальників називають не інакше як «Генерал». Італієць Фабіо Капелло та німець Оттмар Хітцфельд однозначно входять до когорти ТОП-тренерів сучасності. В їх послужному списку – три Кубки чемпіонів, 18 чемпіонських титулів в різних першостях Старого світу, Суперкбуок Європи, Міжконтинентальний кубок та багато іншого.

От і власне протистояння їх команд вийшло бойовим та запеклим. На два м’ячі півзахисника «Наті» Транквіліо Барнетти зі штрафних (якщо англійці вважали, що Джо Харт вирішить усі проблеми їх збірної на останньому рубежі, вони жорстоко помилялися) господарі відповіли голами Лемпарда з пенальті та Ешлі Янга. Цікаво, що чотири голи були забиті впродовж якихось 16-ти хвилин, а остаточний рахунок встановився на 51-й.

Після гри наставник «Трьох левів» зауважить: «Ви всі бачили, що швейцарці були набагато свіжішими за нас. У другому таймі ми почали грати краще, але нас підвела реалізація моментів. А так у нас було три вірних гольових моменти».

Осічкою родоначальників футболу не змогли скористатися чорногорці, які розписали мирову з болгарами.

Доволі несподівано розпочався матч групи В в Санкт-Петербурзі, де Росія приймала Вірменію. Гості не зтушувалися перед більш сильним опонентом і навіть відкрили рахунок зусиллям Піццеллі на 25-й хвилині. Втім, вже за хвилину Роман Павлюченко провів м’яч у відповідь, а в другому таймі він же, оформивши хет-трик, приніс команді Адвоката впевнену перемогу 3:1.