Євро-2011: Іспанія – чемпіон, Білорусь – на Олімпіаді

Матч за третє місце та путівку на Олімпійські ігри 2012 року в Лондоні виграла молодіжна збірна Білорусії, мінімально обігравши своїх чеських однолітків.

У першому таймі м’яч більше контролювали гравці збірної Чехії, які постійно створювали напругу біля  воріт суперника . Білоруси ж, здавалося, знову обрали програшну для себе захисну тактику. Втім, в другій половині гри білоруси почали грати більш гостро і гольові моменти стали з’являтися біля воріт чеської молодіжки, де впевнено грав Вацлік. І все ж на 88-й хвилині поєдинку голкіпер чехів був змушений виймати м’яч із сітки після влучного удару Філіпенка.

У Чехії був момент, щоб перевести гру у додатковий час, але Лібору Козаку не вистачило влучності та удачі: перекинувши м’яч через Гутора він не влучив  у ворота.

Білорусь святкує бронзові медалі молодіжного Євро та путівку на Олімпійські ігри.

ЧехіяБілорусь  0:1
Гол: Філіпенко, 88

У фіналі молодіжного Євро-2011 зустрілися збірні Швейцарії та Іспанії, які до цього матчу не знали гіркоти поразки на турнірі.

У першому таймі  іспанці здебільшого комбінували на підступах до штрафного майданчика суперників, в той час як швейцарцям вдавалися лише поодинокі атаки. Небезпечного удару завдав Джердан Шачирі, але його удар парирував Де Хеа.

Свою територіальну перевагу іспанцям вдалося втілити в забитий м’яч під кінець першого тайму, коли після точної навісної подачі Дідака Віли, рахунок у матчі відкрив Андре Еррера. У другому таймі Іспанія впевнено контролювала хід зустрічі, що вилилось у гол Тьяго Алькантари, який на 82-й хвилині ударом зі штрафного застав зненацька Соммера – 2:0.

Іспанія впевнено довела матч до перемоги, оформивши титул чемпіонів Європи!

Швейцарія – Іспанія 0:2
Голи: Еррера, 41, Алькантара, 82

Швейцарія: Соммер, Кох, Клозе, Россіні, Берарді, Лустенбергер, Шакіри, Джака (Касамі, 68), Фрей (Абрашем, 54), Емегара (Гаврановіч, 54), Мехмеді.

Іспанія: Де Хеа, Монтойя, Ботія, Домінгес, Віла, Х. Мартінес, Еррера (Капель, 90), Алькантара, Муніаін (Парехо, 85), Мата, Адріан (Жеффрен, 81).

Попередження: Лустенбергер, Берарді – Х. Мартінес, Де Хеа.