Дебют Ракицького. “Зеніт” зганьбився у грі з третьою командою Люксембурга

Санкт-петербурзький “Зеніт” зіграв внічию з “Дюделанжем”. Зустріч топ-клубу Росії з третьою командою Люксембурга на зборах в іспанському Кампоамора завершилася з рахунком 0:0.

Український футболіст Ярослав Ракицький вийшов у стартовому складі росіян, але нічим особливим у грі не відзначився, за хвилину до фінального свистка отримавши сильний удар по нозі.

Перший небезпечний момент пітерці змогли створити лише на 39-й хвилині, коли Дзюба не влучив по воротах із двох метрів.

У коментарях вболівальники не змогли стриматися, назвавши таку гру улюбленої команди ганьбою.

Після 17 турів “Зеніт”, набравши 34 очка, лідирує в турнірній таблиці Російської Прем’єр-Ліги. Наступний матч в РПЛ “Зеніт” проведе 2 лютого на виїзді з “Уралом”.

Джерело: Обозреватель

Author: Основна мова сайту