Роналду відправив в нокдаун свого партнера (ВІДЕО)

Роналду

РоналдуПортугальський нападник туринського “Ювентуса” Кріштіану Роналду ледь не покалічив свого партнера німця Самі Хедіра, відправивши того в нокдаун у матчі 23-го туру Серії А проти “Сассуоло”.

Неприємний епізод трапився на 61-ій хвилині гри за рахунку 1:0 на користь “Ювентуса” (гол забив Хедіра, зігравши на добиванні після удару Роналду). Під час чергової атаки туринців м’яч потрапив у руку Роналду. Португалець, розсердившись через це, з усією сили спробував вибити м’яч в аут, але замість цього потрапив прямо в обличчя Хедірі. Німець від потужного удару впав без свідомості на газон.

На щастя, через деякий час він зміг піднятися і продовжити зустріч. Матч завершився перемогою “Ювентуса” з рахунком 3:0 — Роналду забив сам на 70-ій хвилині і асистував Емре Джану на 86-ій.

“Ювентус” продовжив безпрограшну серію в чемпіонаті Італії. У команди Массіміліано Аллегрі — 20 перемог і 3 нічиї у 23 матчах, вона лідирує в турнірній таблиці Серії А.

Джерело: Обозреватель