Результати 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 19 лютого

Французький “Ліон” зумів вистояти в домашньому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти “Барселони”. Команди так і не зуміли забити один одному, завершивши поєдинок з рахунком 0:0.

Незважаючи на статус гостя, каталонці на правах фаворита домінували на полі, шукаючи шанси біля воріт суперника. Варто відзначити дії голкіпера “Ліона” Антоні Лопеша, якому кілька разів доводилося вступати в гру, рятуючи свою команду.

Проте, господарі також не відсиджувалися в глухій обороні і кілька разів перевіряли на пильність воротаря “Барселони” Марка-Андре Тер Штегена, який був напоготові.

Після перерви “синьо-гранатові” продовжили насідати на ворота “Ліона”, розрізаючи оборону суперника короткими пасами. Однак м’яч у ворота у каталонців зрадницьки не йшов. Мессі і компанія намагалися забити важливий гол на виїзді, проте ворота французької команди так і залишилися недоторканними.

“Ліон” Франція – “Барселона” Іспанія 0:0 (0:0, 0:0)
“Ліон” – Антоні Лопеш, Марсело, Менді, Дюбуа, Денайер, Тер’є (Корне, 76), Ауар, Траоре (Тузара, 69), Ндомбеле (Діоп, 84), Депай, Дембеле.
“Барселона” – тер Стеген, Лангле, Піке, Альба, Серджі Роберто (Відаль, 81), Ракітіч, Бускетс, Дембеле (Коутіньйо, 67), Нельсон Семеду, Мессі, Суарес.
Попередження: Ауар (3), Дюбуа (33), Серджі Роберто (80), Нельсон Семеду (88).

У паралельному поєдинку “Ліверпуль” і “Баварія” також голів не забивали. Поєдинок в Англії завершився з рахунком 0:0.

Дві команди вищого класу продемонстрували дійсно цікавий футбол, незважаючи на відсутність голів. “Ліверпуль” на рідному “Енфілді” намагався подарувати радість своїм уболівальникам, однак футболісти англійської команди дуже часто розбазарювали свої моменти, не створивши великої кількості проблем воротареві “Баварії” Мануелю Нойєру.

У перерві наставнику мюнхенської команди Ніко Ковачу вдалося налаштувати своїх підопічних. На другий тайм “Баварія” вийшла більш зарядженою на успіх, пам’ятаючи важливість голу, забитого на виїзді. Стримавши стартовий натиск, “Ліверпуль” вирівняв гру, однак порадувати своїх уболівальників забитим м’ячем так і не зумів.

“Ліверпуль” Англія – “Баварія” Німеччина 0:0 (0:0, 0:0)
“Ліверпуль” – Аліссон, Матіп, Робертсон, Александер-Арнолд, Вейналдум, Хендерсон, Кейта (Мілнер, 76), Фабіньо, Мане, Салах, Фірміно (Орігі, 76).
“Баварія” – Нойер, Зюле, Алаба, Кімміх, Хуммельс, Хамес (Саншеш, 88), Мартінес, Гнабрі (Рафінья, 90), Алькантара, Коман (Рібері, 81), Левандовскі.
Попередження: Кімміх (28), Хендерсон (55).