“Шахтар” з розгромом вилетів із Ліги Європи

шахта

шахтаДонецький “Шахтар” у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи програв німецькому “Айнтрахту“. Матч у Франкфурті-на-Майні на стадіоні “Комерцбанк-Арена” завершився з рахунком 4:1.

Перший поєдинок між цими командами завершився з рахунком 2:2.

Команди почали матч у невисокому темпі. Господарі грали першим номером, компактним пресингом позбавляючи гірників можливості атакувати. “Шахтар” не ніяковів і завдяки активності Марлоса намагався знайти ключі до воріт Траппа.

Починаючи з 23-ї хвилини на полі почався справжнiй жах для підопічних Фонсеки.

Да Кошта прорвався флангом, прострілив низом у центр штрафного, де був самотній Лука Йович. 21-річному боснійцю залишалося лише потужно і точно пробити, що він і зробив – 1:0.

А через кілька хвилин Матвієнко зіграв рукою у штрафному і Матеу Лаос безпомилково вказав на 11-метрову позначку. Аллер красиво переграв Пятова, відправивши м’яч у протилежний від голкіпера, який стрибнув, кут – 2:0.

Відчувалося, що донецькі футболісти перебувають у легкому нокдауні. Німці впевнено вели гру, не дозволяючи “гірникам” перейти половину поля.

У середині тайму гравцi “Айнтрахта” повністю вiддали володіння м’ячем супернику, відійшовши усіма силами на захист і не даючи “Шахтарю” навіть натяку на атаку.

У кінці першої 45-хвилинки Донецьк отримав реальний шанс забити гол, але штрафний удар з чудової точки заблокував німецький захисник.

Друга половина почалася з атак німців. Не було помітно, за рахунок чого футболісти з України планували відігратися.

Поступово “Шахтар” налагодив контроль м’яча, але на гостроті гри це ніяк не позначилося.

За 15 хвилин чемпіони України так і не змогли зробити жодного точного удару в площину воріт, але перший же гольовий момент на 63-й хвилині втілили в гол. Марлос зробив закид на Ісмаїлі в штрафну, той у дотик прострілив на Мораеса, який насилу пробив Траппа, потрапивши воротареві між ніг – 2:1.

Забитий гол надихнув українців і спершу Майкон ледь не вийшов один на один із голкіпером, а потім на 70-й хвилині Марлос створив супермомент, дальнім ударом метрів із 23 потрапивши в поперечину.

Футболісти з Донецька продовжували знищувати опонентів, домінуючи на поле і на 77-й хвилині Тайсон шикарним ударом головою знову перевірив на міцність каркас воріт.

Захопившись, “гірники” пропустили контратаку. На 80-й хвилині Марлос пішов в обведення в штрафний “Айнтрахта”, втратив м’яч і Аллер легко переграв П’ятова, завершивши вихід два в три.

“Шахтар” розвалився і під завісу зустрічі пропустив четвертий гол – 4:1.

Айнтрахт Ф Німеччина – Шахтар Україна 4:1

Голи: 1:0 – 23 Йович, 2:0 – 27, пенальті Аллер, 2:1 – 63 Мораес, 3:1 – 80 Аллер, 4:1 – 88 Ребич.

Айнтрахт Ф – Трапп, Ндіка, Хінтереггер, Абраам, да Кошта, Хасебе, Роде (Віллемс, 74), Костич, Гачіновіч (де Гузман, 90), Йович (Ребич, 71), Аллер.

Шахтар – П’ятов, Ісмаїлі, Матвієнко, Бутко (Болбат, 66), Хочолава, Тайсон, Алан Патрік, Коваленко (Кайоде, 80), Марлос, Мораес, Соломон (Майкон, 46).

Попередження: Матвієнко (26), Мораес (32), Абраам (39), Роде (59), Аллер (68).

Джерело: Обозреватель