Соль приніс перемогу: “Динамо” вийшло в 1/8 фіналу. Ліга Європи

Київське “Динамо” пройшло грецький “Олімпіакос” в 1/16 фіналу Ліги Європи. Поєдинок у відповідь на НСК “Олімпійський” завершився з переможним рахунком 1:0.

Перша зустріч між цими командами 14 лютого завершився з рахунком 2:2.

Столичні футболісти з перших секунд взяли гру під свій контроль. Активно використовуючи фланги, динамівці нагнітали ситуацію біля воріт Жозе Са, але до небезпечних ударів справа не доходила. “Олімпіакос” при обороні використовував компактну схему 4-4-2, ефектно обороняючись.

Ближче до середини тайму пристрасті на полі почали розпалюватися. Польський арбітр Іван Кружльяк то одній, то іншій команді виписував по “гірчичнику”.

Матч, як і раніше, йшов без ударів по воротах, коли своє слово на 32-й хвилині взяв новачок “Динамо” Фран Соль.

Після дуже довгої атаки іспанець вперше зберіг м’яч, продовжував шукати можливість відкритися, зробив третій захід на ціль і, отримавши передачу від Миколенка з лівого флангу, пробив у ближній кут – 1:0.

Забивши гол, кияни віддали центр поля, зробивши акцент на контратаках. Миколенко раз по раз напружував оборону греків фланговими передачами.

На останніх секундах Соль міг робити дубль, але на п’яті в двох метрах від воріт йому не вдалося обіграти воротаря.

Друга половина почалася з невеликої активності гостей. Грецькі футболісти організували кілька млявих атак, на що кияни відповіли гострими фланговими випадами.

Була помітна перевага українців у фізичній підготовці. “Олімпіакос” виглядав втомленим, команда володіла м’ячем, але нічого небезпечного зробити не могла.

Лише на 64-й хвилині Масурас завдав удару з рикошетом із меж штрафного, де Бойко з величезними труднощами потягнув м’яч.

Кінцівка пройшла за футболістами з Києва. Греки змогли оформити лише кілька гострих випадів, в яких бездоганно грав Бойко.

Динамо Київ Україна – Олімпіакос Греція 1:0

Гол: 1:0 – 32 Фран Соль

Динамо Київ – Бойко, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Шабанов, Шепелєв, Шапаренко (Гармаш, 76), Циганков, Буяльський, Вербич, Фран Соль.

Олімпіакос – Жозе Са, Мерья, Цімікас, Торосидіс, Сіссе, Фортуніс (Герреро, 65), Бухалакіс (Натхо, 65), Поденсе, Гільєрме, Жив Діаш (Масурас, 46), Хассан.

Попередження: Вербич (22), Сіссе (22), Кендзьора (23), Поденсе (45), Герреро (66), Шепелев (79).

Відзначимо, що гру на “Олімпійському” побачило 48 902 вболівальника. Столичний стадіон розрахований на 70 050 місць.

Своїх суперників по 1/8 фіналу віце-чемпіони України дізнаються в п’ятницю, 22 лютого. Початок жеребкування о 14:00. Матчі цієї стадії відбудуться 7-14 березня.

Джерело: Обозреватель