Перший серед українських футболістів: Зінченко встановив унікальне досягнення в Англії

Зинченко

ЗинченкоПівзахисник збірної України та клубу “Манчестер Сіті” Олександр Зінченко став першим серед українських футболістів, що грали в Англії, кому вдалося вдруге виграти Кубок англійської Ліги.

Характерно, що в цьому сезоні Зінченко виходив на поле в усіх шести матчах турніру, включаючи фінальну зустріч із “Челсі”.

А першим українським футболістом, що завоював Кубок ліги, був Андрій Шевченко, який у складі “Челсі” в сезоні 2006/07 став володарем трофея.

Міг виграти почесний Кубок і Сергій Ребров. У сезоні 2001/02 року, коли українець виступав за “Тоттенхем”, разом із командою він пробився у фінал Кубка ліги, де лондонці поступилися “Блекберну”.

Нагадаємо, що гравець збірної України Олександр Зінченко разом із “Манчестер Сіті” виграв у Англії Кубок ліги. У фіналі “городяни” в серії пенальті обіграли лондонський “Челсі”.

Джерело: Обозреватель