“Реал” розгромлений “Аяксом” на “Сантьяго Бернабеу”

Першими чвертьфіналістами Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2018/19 стали футболісти амстердамського “Аякса” і лондонського “Тоттенгема”.

“Аякс” змусив зійти з дистанції мадридський “Реал”, розгромивши “вершкових” з рахунком 4:1 на “Сантьяго Бернабеу” після домашньої поразки (1:2), а “Тоттенгем” у свою чергу залишив за бортом турніру дортмундську “Боруссію”, яку переміг на виїзді 1:0 (перший матч 3:0).

“Аякс” відразу пригомшив “Реал” двома швидкими голами Хакіма Зієша на 7-й хвилині та Давіда Нереса (18), яким асистував Душан Тадич. Втім, все могло піти по-іншому, забий Рафаель Варан ударом головою з близької дистанції. Але поперечина врятувала гостей, а перед перервою ще й Гарет Бейл поцілив у штангу.

Після перерви гості забили ще двічі: Душан Тадич на 62-й хвилині і Лассе Шене на 72-й. “Реал” відзначився єдиним результативним ударом у виконанні Марко Асенсіо (70).“Реал” склав повноваження чинного володаря титулу переможця Ліги чемпіонів, яким володів три роки поспіль. “Боруссії” не вдалося зробити камбек після болючої поразки від “Тоттенгема” на “Вемблі” в Лондоні (0:3) два тижні тому. Успіх гостям “BVB-Штадіону” у Дортмунді приніс гол Гаррі Кейна на 49-й хвилині.

Ще дві путівки до 1/4 фіналу турніру 6 березня розіграють “Парі Сен-Жермен” і “Манчестер Юнайтед” (перша гра – 2:0), які зійдуться на “Парк-де-Пренс” в Парижі, “Порту” і “Рома” (1:2) – на “Драгау”.

Решта учасників чвертьфінальної стадії визначиться наступного тижня. 12 березня у повторних матчах 1/8 фіналу зіграють “Ювентус” і “Атлетико” (0:2), “Манчестер Сіті” та “Шальке” (3:2), 13 березня – “Барселона” і “Ліон” (0:0), “Баварія” та “Ліверпуль” (0:0).

Жеребкування 1/4 фіналу відбудеться 15 березня у штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньйоні.

Фінал Ліги чемпіонів УЄФА 1 червня прийматиме стадіон “Метрополітано” в Мадриді.