Триллер і порятунок! “ПСЖ” – “Манчестер Юнайтед” – 1-3

Визначилися ще два чвертьфіналісти Ліги чемпіонів 2018/19. До “Аяксу” і “Тоттенхему”, які провели свої поєдинки у вівторок, приєдналися “Манчестер Юнайтед” і “Порту”.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу
матчі-відповіді

“Манчестер Юнайтед” зробив футбольне диво і в компенсований час вирвав у ПСЖ путівку до чвертьфіналу турніру. Матч в Парижі завершився з рахунком 1:3.

Манкуніанці, які програли домашню зустріч з рахунком 0:2, з перших хвилин включилися в гру. Не ставши відкладати забиті м’ячі в довгий ящик, підопічні Сульшера вийшли вперед в дебюті зустрічі. Обрізанням в захисті парижан скористався Лукаку, який обіграв воротаря ПСЖ Буффона і з гострого кута відправив м’яч у сітку.

Пропущений гол розпалив господарів, які буквально придавили суперника до їхніх воріт. Це принесло свої плоди: Мбаппе прострілив уздовж воріт Де Хеа, де Бернат розстріляв володіння іспанського воротаря.

ПСЖ продовжував тиснути суперника і отримав досить несподіваний і нелогічний гол. Решфорд дальнім ударом перевірив пильність Буффона. Італійський воротар невдало відбив м’яч прямо під удар Лукаку, який в дотик оформив дубль.

Забитий м’яч дозволив футболістам “Манчестер Юнайтед” відчути себе впевненіше. Гості відсунули гру від своїх воріт і почали частіше турбувати володіння суперника. ПСЖ також не відсиджувався в обороні. Ді Марія з гострого кута вразив ворота Де Хеа, проте в момент передачі м’яча аргентинець знаходився в офсайді. І незважаючи на те, що арбітр зустрічі не зарахував взяття воріт, це розбудило парижан.

Господарі знову взяли гру під свій контроль, притиснувши суперника до воріт. Рахунок 1:2 був на руку ПСЖ, що дозволяло їм почувати себе більш розкуто. Парижани мали кілька шансів, щоб остаточно зняти питання про путівку в чвертьфінал, однак так і не зуміли забити другий м’яч. При цьому вони не дозволяли суперникові створювати моменти біля своїх воріт.

Кінцівка зустрічі видалася дуже напруженою. У компенсований час за гру рукою у власному штрафному був покараний футболіст ПСЖ, а Решфорд з 11-метрів вивів “Манчестер Юнайтед” до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

ПСЖ Франція – “Манчестер Юнайтед” Англія 1:3
Голи:
0:1 – 2 Лукаку, 1:1 – 12 Бернат, 1:2 – 30 Лукаку, 1:3 – 90, пенальті Решфорд.
ПСЖ – Буффон, Кімпембе, Тіаго Сілва, Маркіньос, Дані Алвес, Ді Марія, Верратті, Керер (Паредес, 70), Дракслер (Меньє, 70), Бернат, Мбаппе.
“Манчестер Юнайтед” – Де Хеа, Байї (Діогу Далот, 36), Лінделеф, Шоу, Смоллінг, Мактоміні, Фред, Перейра (Чонг, 80), Янг (Грінвуд, 87), Лукаку, Решфорд.
Попередження: Ді Марія (34), Паредес (75).

У паралельному матчі “Порту” і “Рома” на португальскому стадіоні “Драгау” не зуміли визначити найсильнішого за підсумками двох поєдинків. Зігравши в основний час 2:1 (перший матч – 1:2), в екстратаймі сильнішою виявилася португальска команда.

Господарі з перших хвилин заволоділи ініціативою. Після поразки 2:1 в Римі в першому поєдинку “Порту” необхідно було забити м’яч, щоб відчути себе впевненіше. В середині першої половини зустрічі Ольсену таки довелося діставати снаряд з сітки своїх воріт. Після обрізки на римлян на своїй половині поля господарі розігнали небезпечну атаку і Соарес з декількох метрів вразив ворота гостей. Під час передачі футболіст “Порту” знаходився в офсайді, проте арбітр зустрічі вирішив не користуватися системою відеодопомоги VAR.

В кінці першого тайму італійська команда з 11-метрової позначки зрівняла рахунок. Мілітао сфолив у власному штрафному майданчику, а Де Россі, обдуривши Касільяса, точно пробив в лівий кут.

Після перерви “Порту” істотно додав і дуже швидко зумів знову вийти вперед. Корона точною передачею на дальню штангу знайшов Марегу, який заніс м’яч у ворота разом з голкіпером.

Заведені португальці продовжували тиснути на суперника, щоб ще до екстратаймі забезпечити собі комфортний результат, проте більше в основний час забити не змогли.Доля чвертьфінальної путівки вирішувалася в двох 15-хвилинках.

Футболісти обох команд знайшли в собі сили відіграти додатковий час. Суперники грали з побоюванням, адже на кону стояло занадто багато. У підсумку долю поєдинку вирішив призначений у ворота “Роми” пенальті. Футболіст італійської команди прихопив суперника за футболку, а Теллес з 11-метрової позначки забив м’яч у сітку воріт і вивів свою команду в наступний етап Ліги чемпіонів.

“Порту” Португалія – “Рома” Італія 3:1
Голи: 1:0 – 26 Соарес, 1:1 – 37, пенальті де Россі, 2:1 – 52 Марега, 3:1 – 117, пенальті Теллес.
“Порту” – Касільяс, Феліпе, Теллес, Едер Мілітао (Максі Перейра, 103), Пепе, Отава (Ернані, 94), Еррера, Корона (Браімі, 69), Данілу Перейра, Марега, Соарес (Фернандо, 78).
“Рома” – Ольсен, Манолас, Жезус, Коларов, Маркано (Крістанте, 76), Дзаньоло, Нзонзі, Перотті, де Россі (Пеллегріні, 45; Шик, 96), Карсдорп (Флоренці, 55), Джеко.
Попередження: Дзаньоло (15), Еррера (18), Данилу Перейра (45), Карсдорп (55), Пепе (58), Джеко (58), Пеллегріні (81), Флоренці (116), Теллес (117).

Джерело: Обозреватель