“Челсі” розніс “Динамо” в 1/8 фіналу Ліги Європи

В матчі у відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА “Динамо” на столичному НСК “Олімпійський” програло лондонському “Челсі” з рахунком 0:5. До перерви Олівьє Жиру забив два м’ячі (5-та, 33-тя хвилини), автором третього голу став Маркос Алонсо (45+1). У другому таймі Жиру оформив хет-трик (59), а остаточну крапку поставив Каллум Хадсон-Одой (79).

Перша зустріч на стадіоні “Стемфорд Брідж” в Лондоні завершилася з рахунком 3:0 на користь “Челсі”.

“Челсі” в цій Лізі Європи ще не програвав – дев’ять перемог при одній нічиїй.

Суперник “Челсі” у чвертьфіналі Ліги Європи визначиться в результаті жеребкування, яке відбудеться 15 березня в швейцарському Ньйоні.

Результати паралельних матчів 1/8 фіналу Ліги Європи:

“Зальцбург” (Австрія) – “Наполі” (Італія) – 3:1 (перша гра – 0:3)

“Краснодар” (Росія) – “Валенсія” (Іспанія) – 1:1 (1:2).

В інших протистояннях путівки до 1/4 фіналу виборюють англійський “Арсенал” і французький “Ренн” (перша гра – 1:3), португальська “Бенфіка” і хорватське “Динамо” із Загреба (0:1), іспанський “Вільярреал” та російський “Зеніт” (3:1), італійський “Інтер” і німецький “Айнтрахт” (0:0), чеська “Славія” та іспанська “Севілья” (2:2).

Джерело: Укрінформ