Збірна України U20 обіграла футболістів Уругваю

Футбол_1

Футбол_1Юнацька збірна України U20 (футболісти не старші 1999 р.н.) виграли 25 березня свій другий контрольний матч на тренувальному сборі в Іспанії.

Команда у важкому двобої з рахунком 2:1 здолала збірну Уругваю.

М’ячі у ворота південноамериканців забили форвард “Олександрії” Денис Устименко (39-та хвилина) та хавбек “Львова” Вадим Янчак (47), у суперників – Араухо Макссимільяно (72).

На 61-й хвилині червоні картки отримали українець Олександр Сафронов та уругваєць Ніколас Ск’яппакассе. Крім того, у суперників також був вилучений з поля Есек’єль Бускетс (81).

У першому спарингу підопічні Олександра Петракова, нагадаємо, перемогли в Іспанії збірну Південної Кореї – 1:0. Гол на рахунку півзахисника київського “Динамо” Сергія Булеци.

Відзначимо, що збір в Іспанії – один з етапів підготовки команди до фінальної стадії чемпіонату світу з футболу U20, який пройде на стадіонах Польщі з 23 травня по 15 червня нинішнього року.