“Шахтар” обіграв “Олександрію” в одному з найгірших матчів у сезоні

Футболісти донецького “Шахтаря”, які лідирують в чемпіонаті української Премʼєр-ліги, здобули у 23-у турі чергові три очки.

Донеччани у середу перемогли в гостях “Олександрію” (1:0).

М’яч на арені “Ніка” в Олександрії забив форвард збірної України Жуніор Мораес (12-та хвилина, з пенальті), повідомляє Укрінформ.

Зазначимо, що Мораес, який упевнено лідирує у списку кращих бомбардирів першості, записав на свій рахунок вже 17-й гол.

Сьогодні визначаться результати ще двох поєдинків. Луганська “Зоря” у Запоріжжі вже розпочала гру з київським “Динамо” (18.30, транслює телеканал “2+2”), а ФК “Львів” зійдеться з “Маріуполем” (19.30, “Футбол 1”).

Завершиться 23-й тур у суботу, 6 квітня. Донецький “Олімпік” на столичному стадіоні “Динамо” імені Валерія Лобановського зустрінеться з чернігівською “Десною” (14.00, “Футбол 2”), а “Чорноморцю” в Одесі протистоятиме ФК “Арсенал-Київ” (17.00, “Футбол 2”).

Нагадаємо, тур розпочався 2 квітня. “Карпати” на львівському стадіоні “Україна” з рахунком 4:0 перемогли полтавську “Ворсклу”. М’ячі у господарів забили португальський форвард Крістіан Понде (26-та хвилина), хавбек збірної України Мар’ян Швед (38, 62) та французький півзахисник Карім Йода (70, з пенальті).

Становище команд:

перша шістка – “Шахтар” – 60 очок (після 23-х ігор), “Динамо” – 50 (22), “Олександрія” – 41 (23), “Зоря” – 32 (22), “Львів” – 30 (22), “Маріуполь” – 30 (22).

друга шістка – “Ворскла” – 29 (23), “Десна” – 28 (22), “Карпати” – 24 (23), “Олімпік” – 20 (22), “Чорноморець” – 16 (22), “Арсенал-Київ” – 12 (22).

На другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола змагаються за медалі та місця в єврокубках, решта шість команд визначать двох аутсайдерів Прем’єр-ліги.