“Ман Сіті” переміг “Крістал Пелас”, Зінченко не грав

мансити

манситиКоманда Хосепа Гвардіоли знову піднялась на перше місце.

В матчі 34-го туру чемпіонату футбольної прем’єр-ліги Англії (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на чужому полі «Крістал Пелас» 3:1 і знову очолив турнірну таблицю.

«Ман Сіті» вийшов вперед в цьому матчі на 15-й хвилині після голу Стерлінга. В середині другого тайму Стерлінг відзначився вдруге. На 81-й хвилині Мілівоєвич один м’яч відіграв. Але невдовзі гол Габріела Жезуса вбив усю інтригу. 3:1 – непроста перемога «Ман Сіті».

Після цієї перемоги «Ман Сіті» набрав 83 очки і знову вийшов на перше місце в АПЛ. Команда Хосепа Гвардіоли випереджає «Ліверпуль» на одне очко. Свій матч 34-го туру «Ліверпуль» зіграє сьогодні, 14 квітня, вдома проти «Челсі».

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко не потрапив до заявки на цей матч. Він досі відновлюється після травми стегна, яку отримав в попередньому турі в поєдинку проти «Кардіффа.

Нагадаємо, Зінченко зіграв цього сезону за «Ман Сіті» 23 матчі у всіх турнірах, забив один м’яч і віддав п’ять результативних передач.