“Аякс” створив грандіозну сенсацію у Лізі чемпіонів: результати матчів

Голландський “Аякс” вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, сенсаційно обігравши італійський “Ювентус” (2:1). Другим півфіналістом стала каталонська “Барселона” розгромила англійський “Манчестер Юнайтед” (3:0).

З перших секунд італійці влаштували жахливий пресинг на ворота Онана. На 28-й хвилині Роналду найкраще за всiх зіграв головою у штрафному голландців після подачі кутового, відкривши рахунок – 1:0.

Розвинути успіх “Юве” не зміг. Амстердамці на 34-й хвилині забили найважливіший виїзний гол. Зіеш спробував пробити здалеку, але удар перетворився в пас на ван де Бека, який з 11 метрів поклав шкіряну сферу чітко в рамку – 1:1.

У другому таймі “Аякс” заграв в свій фірмовий футбол, змусивши капітулювати титулованого суперника. На 67-й хвилині після подачі з кутового Де Лігт зміг перестрибнути двох суперників і від землі поклав м’яч між штангою і Шченсни – 1:2.

Кінцівка перетворилася на справжній трилер. Спершу гравці з Нідерландів забили третій гол Туріну, але його VAR скасував, а на останніх секундах все той же VAR підказав рефері не ставити пенальті на користь італійців.

У другому півфіналі в Іспанії “Манчестер” вiдразу захопив ініціативу в Барселоні. Підопічні Сульшера за перші кілька хвилин створили два найгостріших моменту біля воріт тер Штегена.

“Барса” лише до 11-й хвилині перейшла на полі суперника і відразу заробила пенальті. Ракітіч впав у штрафному МЮ, спіткнувшись об ногу Фреда, але Фелікс Брих після перегляду VAR скасував покарання.

Гол у ворота “дияволів” трапився 4 хвилинами пізніше. Мессі включився в гру і відразу ж відкрив рахунок! У Янга відібрали м’яч, Лео змістився в центр і класним ударом поклав круглого у дальній нижній кут – 1:0.

Англійці не встигли прийти в себе, коли капітан збірної Аргентини оформив дубль. На 20-й хвилині Коутиньо відібрав м’яч на половині поля МЮ, віддав Мессі, той розхитав Джонса і пробив не дуже сильно, але Де Хеа помилився, пропустивши м’яч під собою – 2:0.

Крапку в грі фантастичним ударом поставив Коутіьно – 3:0.

Нагадаємо, що в перших чвертьфіналу ЛЧ Ювентус” в гостях упустив перемогу над “Аяксом” (1: 1), а “Манчестер Юнайтед” вдома поступився “Барселоні (0: 1).

Джерело: Обозреватель