Фантастика в Манчестері: визначилися півфіналісти Ліги чемпіонів

Лондонський “Тоттенхем”, програв у гостях “Манчестер Сіті” 4:3, але завдяки перемозі в першому матчі (1:0) і голу на виїзді, вийшов в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Другим півфіналістом став “Ліверпуль”, який повторно обіграв “Порту” (4:1).

Поєдинок англійських клубів почався фантастично. Обидві команди з перших секунд вирішили грати без оборони, що вилилося в справжній голепад на “Етіхад Стедіум”.

До 11-й хвилині зустрічі на табло горіло 2:2, притому сюжет на полi розгортався дуже драматично. На 4-й хвилині Стерлінг оформив перший м’яч, через три хвилини Сон забив у відповідь, ще через три хвилини південнокорейський футболіст вивів “шпори” вперед, а ще через хвилину Бернарду Сілва зробив рахунок нічийним.

Стерлінг, замкнувши на 21-й хвилині ідеальну передачу Де Брюйне, повернув шанси підопічних Гвардіоли на півфінал.

Після перерви “Сіті” продовжив атакувати. Лондонці періодично тулилися до своїх воріт, за що були покарані на 59-й хвилині.

Де Брюйне чудово протягнув м’яч, віддав на Агуеро, який гарматним ударом з 8 метрів пробив Льоріса в ближній кут – 4:2.

Розв’язка наступила на 73-й хвилині. М’яч з кутового перелетів Уокера і потрапив в бік Льоренте, від якого і влетів у ворота – 4:3.

Після цього “Тоттенхем” всією командою відійшов в оборону і майже не намагався контратакувати. Дотиснути суперника “Сіті” не зміг.

У матчі-відповіді “Ліверпуля” і “Порту” сенсації не сталося. Англійці легко розібрали португальських футболістів, і як і першому матчі (2: 0), не залишили шансів і в матчі-відповіді.

“Червоні” вибрали гру від оборони і мінімальними зусиллями здобули необхідний результат.

“Ліверпуль” довів гру до 2:0, після чого розслабився, дозволивши опонентам відквитати один гол. У кінцівці другого тайму на полі була лише одна команда. Салах і Фірміно зробили рахунок розгромним.

Нагадаємо, що напередодні голландський ” Аякс ” вийшов в півфінал Ліги чемпіонів, сенсаційно обігравши італійський “Ювентус ” (2: 1). Другим півфіналістом стала каталонська ” Барселона “, яка розгромила англійський ” Манчестер Юнайтед ” (3: 0). Матчі цієї стадії відбудуться 30 квітня і 7 травня.

Джерело: Обозреватель

Author: Основна мова сайту