Боснія і Герцеговина легко розправилася з Фінляндією

Українська тенісистка Надія Кіченок програла росіянці Анастасії Захарової у першому раунді кваліфікації на турнірі WTA Premier у Москві. Зустріч тривала 1 годину 36 хвилин. У першому сеті Кіченок зробила три брейка, але віддала суперниці чотири гейми на своїй подачі і поступилася 4:6. У другій партії Захарова знову була сильнішою — 6:4. Також в кваліфікації Кубка Кремля […]

Босния и Герцеговина легко расправилась с Финляндией

У матчі сьомого туру відбіркового циклу на чемпіонат Європи 2020 року збірна Боснії і Герцеговини на своєму полі впевнено переграла Фінляндію.

Перший гол у матчі, що відбувся після точного удару Ізета Хайровича. Незабаром Міралем П’яніч реалізував пенальті, призначений за гру рукою з боку фінна Пуру Соири.

У другому таймі П’яніч оформив дубль, ще один м’яч провів Армін Ходжич. Фінляндія змогла відповісти лише м’ячем престижу» від Йоэля Похьянпало.

Після цього матчу збірна Боснії і Герцеговини набрала 10 очок і наблизилася до Фінляндії, яка йде на другому місці в групі J. Відрив між командами за три тури до завершення відбіркового етапу становить два очки.