Тадіч: «В першу чергу, Сербії треба помститися Україні»

Хавбек не вірить у вихід команди у фінальну частину Євро-2020.

Тадич: «В первую очередь, Сербии нужно отомстить Украине»

Півзахисник збірної Сербії Душан Тадіч вважає, що його команда погано діяла у другому таймі матчу з Люксембургом (3:2) в рамках відбору на Євро-2020. Хавбек зазначив, що сербам не вистачало швидкості.

Також Тадіч заявив, що головна мета Сербії в матчі з Україною — помститися за розгромну поразку у Львові (0:5).

«Неможливо грати в футбол без швидкостей. Таке було можливим 60 років тому, але сьогодні це неможливо, якими б іншими якостями ми не мали. Нам потрібно звернути на це увагу після матчу з Люксембургом. Наш виступ у другому таймі — ганьба», — цитує Тадіча Rtrs.tv.

«Навряд чи Сербії вдасться вийти на Євро-2020. Нам, в першу чергу, потрібно помститися Україні».

Тадіч провів 66 матчів за збірну Сербії. На рахунку півзахисника 15 голів і 21 результативна передача.

Сербія за тур до завершення відбіркового етапу йде на 3-му місці в турнірній таблиці групи B. Для того, щоб вийти на Євро-2020 сербам потрібно перемогти Україну і очікувати втрати очок Португалією в поєдинку з Люксембургом.

Україна зіграє з Сербією в Белграді 17 листопада. Початок зустрічі о 16:00. Нагадаємо, що команда Андрія Шевченка достроково вийшла у фінальну частину Євро-2020.