Кенджера замінив Піщека в його останньому матчі за збірну Польщі

34-річний захисник завершив кар’єру в національній команді після 12 років виступів.

Кенджера заменил Пищека в его последнем матче за сборную Польши

Захисник дортмундської Боруссії ” Лукаш Піщек завершив кар’єру у збірній Польщі. Вчора 34-річний гравець провів останній матч у складі Білих орлів.

Піщек вийшов у стартовому складі своєї команди в матчі відбору на Євро-2020 проти Словенії і відіграв 45 хвилин. В кінці першого тайму Лукаша замінив захисник Динамо Томаш Кенджера.

Всього Піщек зіграв 66 матчів за збірну Польщі і забив три м’ячі. Захисник виступав за Кадру на трьох чемпіонатах Європи і на чемпіонаті світу в 2018 році.

Польща перемогла Словенію з рахунком 3:2. Білі орли достроково посіли перше місце у своїй групі і вийшли на Євро-2020.