Гол Мессі приніс Барсі перемогу над Атлетіко

Каталонці продовжують лідирувати в Ла Лізі.

Гол Месси принес Барселоне победу над Атлетико

У заключному матчі 15-го туру Ла Ліги Атлетіко вдома програв Барселоні з рахунком 0:1.

У першому таймі Атлетіко створив кілька небезпечних моментів, але голкіпер “Барселони” Марк-Андре Тер Штеген врятував команду. Перед перервою каталонці могли вийти вперед, але Жерар Піке пробив у поперечину.

Наприкінці зустрічі Барселони вирвала перемогу. На 86-й хвилині Ліонель Мессі пробив точно в кут воріт Яна Хмари.

Барселона набирає 31 очко і за підсумками туру залишається на першому місці Ла Ліги, випереджаючи “Реал” лише за різницею забитих і пропущених голів (+20 проти +19). Атлетіко з 25 очками йде на шостій позиції.

В наступному турі 7 грудня Барселона вдома прийме Мальорку. Атлетіко 6 грудня на виїзді зіграє проти “Вільярреала”.