Рома обіграла Верону в матчі 14-го туру Серії А

Матч завершився з рахунком 1:3.

Рома обыграла Верону в матче 14-го тура Серии А

У рамках 14-го туру Серії А Верона приймала “Рому” на стадіоні Маркантоніо Бентегоді. Матч завершився з рахунком 1:3.

На 17-й хвилині гості відкрили рахунок. Джастін Клюйверт отримав м’яч в штрафній і вдало завдав удар низом по центру воріт.

Господарі матчу зрівняли рахунок на 21-й хвилині. Маттіа Цакканьи віддав ассист в штрафну, де Марко Фараоні головою відправив м’яч у сітку.

Наприкінці першого тайму гості подвоїли рахунок. Дієго Перотті пробив пенальті у правий нижній кут суперників.

У другому таймі обидві команди мали можливість змінити рахунок, але голкіпери команд успішно відбивали м’ячі. Однак на другій додатковій хвилині Генріх Мхітарян пробив в лівий нижній кут і збільшив перевагу гостей.

Після матчу Рома піднялася на одну сходинку в турнірній таблиці Серії А і тепер займає 4-е місце, маючи 28 очок. Верона опустилася на 9-е місце. В активі клубу 18 очок.

Наступний матч у рамках Серії А “Рома” проведе 6 грудня проти Інтера. Верона зустрінеться 7 грудня з Атлантою.