Швеція обіграла Азербайджан, Шотландія зіграє з Польщею – результати матчів Ліги націй за 5 вересня

Дебютний матч на чолі азербайджанської збірної провів Фернанду Сантуш

05 вересня 2024, 20:57 Автор: SPORTARENA.com обіграла Азербайджан, Шотландія зіграє з Польщею — результати матчів Ліги націй за 5 вересня” width=”100%” />

Азербайджан – Швеція. Фото – Getty Images

5 вересня стартує новий розіграш Ліги націй. Сьогодні будуть зіграні дев'ять матчів у дивізіонах A, C та D.

Збірна Азербайджану у дебютному матчі під керівництвом Фернанду Сантуша на своєму полі програла Швеції — 1:3. Зазначимо, що перед перервою за рахунку 0:0 господарі поля не реалізували пенальті. Півзахисник Полісся Еміль Мустафаєв залишився у запасі азербайджанської команди.

Збірна України перший матч Ліги націй-204/25 проведе 7 вересня проти Албанії. Поєдинок відбудеться у Празі, початок — о 21:45 за київським часом.

Азербайджан — Швеція— 1:3 (0:0)
Голи: Дадашов, 82 — Ісак, 65, 71, Дьєкереш, 80, пен.На 45+7-й хвилині Шейдаєв (А) не реалізував пенальті — воротар