Іспанія на виїзді зіграла внічию з Сербією у першому турі Ліги націй

Чемпіони Євро-2024 втратили очки у Белграді

05 вересня 2024, 23:40 Автор: SPORTARENA.com Іспанія на виїзді width=Іспанія на виїзді зіграла внічию з Сербією в першому турі Ліги націй

Сербія – Іспанія. Фото – Getty Images

Збірна Іспанії не зуміла перемогти Сербію у першому турі групи 4 дивізіону А Ліги націй-2024/25.

У першому таймі команди на двох завдали 14 ударів (Іспанія — 9, Сербія — 5) по воротах, проте жоден з них не став результативним. Після перерви Фурія Роха домінувала на полі, проте здобути перемогу чемпіонам Євро-2024 не вдалося. Як підсумок, нічия 0:0.

В іншому матчі групи 4 Данія здебільшого здобула перемогу над Швейцарією — 2:0.

У другому турі Ліги націй Іспанія на виїзді зіграє проти Швейцарії, а Данія прийме Сербію. Матчі заплановані на 8 вересня. Ліга націй. Дивізіон А. Група 4. 1-й тур

Сербія — Іспанія & # 8212; 0:0 (0:0)