Чотири голи Кейна допомогли Баварії у результативному матчі розгромити загребське Динамо

Команди забили одинадцять голів на двох

17 вересня 2024, 23:55 Автор: SPORTARENA.com Чотири голи

Баварія – Динамо Загреб, фото – Getty Images

У поєдинку першого туру нового формату < strong>Ліги чемпіонів Баварія на своєму полі розбила загребське Динамо з рахунком 9:2.

Мюнхенці зняли всі питання про переможця ще у першому таймі. Спочатку Харрі Кейн реалізував пенальті, потім відзначилися Рафаел Геррейро та Майкл Олісе. Після перерви Динамо шокувало господарів двома голами: свої голи забили Бруно Петкович та Такуя Огівара. Але за кілька хвилин Баварія знову збільшила розрив у рахунку зусиллями Кейна та Олісі, які оформили по дублю. Розгромним рахунок зробив той самий Кейн, який ще двічі відзначився з одинадцятиметрової позначки.

Наприкінці гри встигли взяти участь у побитті також Лерой Сані та Леон Горецька. Цікаво, що двічі в матчі голи мюнхенців скасовувалися після підказки VAR.

Баварія у наступному турі Ліги чемпіонів гратиме з Астон Віллою 2 жовтня. Динамо у другій єврокубковій грі зіграє з Монако.

• Ліга чемпіонів, 1-й тур

Баварія &# 8212; Динамо Загреб — 9:2 (3:0)

Голи: Кейн, 19, з пенальті, 58, 73, 78, обидва з пенальті, Геррейро, 33, Олісі, 38, 61 , Сані, 85, Горецька, 90+2 — Петкович, 49, Огівара, 50