Ліверпуль стартував у Лізі чемпіонів із вольової виїзної перемоги над Міланом

Россонері дуже швидко відкрили рахунок, але це їм не допомогло

18 вересня 2024, 0:01 Автор: SPORTARENA.com Ліверпуль стартував у Лівополі Лівер з вольової виїзної перемоги над Міланом

Мілан на своєму полі у справі поступився Ліверпулю у матчі 1-го туру загального етапу Ліги чемпіонів & # 8212; 1:3.

Команді Паулу Фонсекі вдалося шокувати суперника активним початком та швидким голом. Крістіан Пулішич отримав м'яч від Морати, пронісся правим флангом, увійшов до штрафного майданчика і точно пробив у дальній кут.

Ліверпуль миттєво втиснув суперника до його штрафного майданчика і став створювати моменти. Голи не змусили на себе чекати. Команда Арне Слота створила чимало з гри (один Мохамед Салах двічі пробив у перекладину), але вийшла вперед завдяки двом кутовим. Два флангові захисники — Трент Олександр-Арнольд та Костас Цімікас — подавали, а два центральних — Ібраїма Конате та Верджіл ван Дейк — з меж воротарської замикали.

У другому таймі односторонній рух продовжився. Погіршилася ситцація для Мілана травмою основного голкіпера. замість Майка Меньяна довелося випускати Лоренцо Торріані, котрий дебютував у дорослому футболі (відіграв надійно, без претензій). У середині тайму зламався ще й капітан Давиде Калабрія. на той момент рахунок був уже 1:3.

Інтригу Лівурпуль заспокоїв завдяки контратаці, внаслідок якої Коді Гакпо забезпечив асистом Домініка Собослаї.

Мілан намагався повернутися в гру, але по-справжньому гольових моментів так і не створив (крім удару Рафаеля Леау у штангу на останніх секундах). Гості більш ніж утричі перестріляли господарів, а рахунок ударів у ворота — і зовсім 9:1 на користь Червоних.

У другому турі, на початку жовтня, Ліверпуль прийме Болонью, а Россонері зіграють у гостях з Байєром.