Шахтар зіграв унічию з Болонею, не реалізувавши пенальті у матчі першого туру Ліги чемпіонів-2024/25

Георгій Судаков упустив шанс відзначитися на самому початку зустрічі

18 вересня 2024, 21:46 Автор: SPORTARENA.com “Шахтар зіграв внічию з Болонею, не реалізувавши пенальті в матчі першого туру Ліги чемпіонів-2024/25″ alt=”Шахтар зіграв внічию з Болонею, не реалізувавши пенальті в матчі першого туру Ліги чемпіонів-2024/25″ %” />

Болонья – Шахтар, фото – fex.net

Шахтарна виїзді зіграв унічию з Болоньєю у першому турі Ліги чемпіонів-2024/25 — 0:0.

Гірники на старті поєдинку пропустили чудову нагоду відкрити рахунок. Вже на другій хвилині господарі збили у своєму штрафному майданчику Егіналду, проте Георгій Судаков не реалізував пенальті.

На початку другого тайму Болонья відповіла серією небезпечних моментів, у яких Гірників виручив голкіпер Дмитро Різник. У Шахтаря мав шанс відзначитись Олександр Зубков. Проте перевагою вже володіли господарі поля, які за матч завдали майже два десятки ударів по воротах Гірників.

Зазначимо, що у першому таймі одразу дві вимушені заміни провів Марино Пушич. Через травми залишили поле Данило Сікан та Юхим Конопля.

У другому турі Лізі чемпіонів Шахтар зіграє 2 жовтня проти Аталанти. Наступний матч команда Пушича проведе 23 вересня з Оболонню.