Слован із Ігнатенком на виїзді розгромно програв Селтику у Лізі чемпіонів

Після фолу українського півзахисника було призначено пенальті у ворота словацької команди

18 вересня 2024, 23:59 Автор: SPORTARENA.com Слован с Игнатенко на выезде разгромно проиграл Селтику в Лиге чемпионов

Селтік – Слован. Фото – Getty Images

Братиславський Слован на виїзді поступився Селтіку у першому турі Ліги чемпіонів-2024/25 &#8212 ; 1:5.

У середині першого тайму Ліам Скейлз замкнув подачу Арне Енгельса і вивів Селтік вперед. Після перерви Кего Фурухасі та Енгельс довели справу до розгрому. Зазначимо, що третій м'яч був забитий із пенальті, призначеного після фолу Данила Ігнатенко.

Слован скоротив відставання в рахунку зусиллями Кевіна Віммера, але на більше гостей не вистачило. Селтік відзначився ще двічі (Дайдзен Маеда та Адам Айда) і здобув розгромну перемогу.

Ігнатенка було замінено на 76-й хвилині. Нагадаємо, на початку вересня український хавбек уклав зі словацьким клубом контракт на три роки.

У наступному турі Ліги чемпіонів Слован прийме Манчестер Сіті, а Селтік на виїзді зіграє з Боруссією Д. Матчі заплановано на 1 жовтня.

• Ліга чемпіонів. 1-й тур

Селтік — Слован Братислава — 5:1 (1:0)
Голи: Скейлз, 17, Фурухасі, 47, Енгельс, 56, пен., Маеда, 70, Айда, 87 — Віммер, 61