Спарта вдома розгромила Зальцбург у Лізі чемпіонів

Празька команда забила супернику три м'ячі

18 вересня 2024, 21:38 Автор: SPORTARENA.com Спарта вдома розгромила Зальцбург у Лізі чемпіонів<1> “Спарта вдома розгромила Зальцбург у Лізі чемпіонів” alt=”Спарта вдома розгромила Зальцбург100″ Спарта Прага – Зальцбург. Фото – Getty Images </p>
<p><strong>Спарта</strong> у Празі виборола впевнену перемогу над <strong>Зальцбургом</strong> у матчі першого туру <strong>Ліги чемпіонів-2024/25</strong> & # 8212; 3:0.</p>
<p>Вже на 2-й хвилині Каан Кайрінен вивів празьку команду вперед. Перед перервою Віктор Олатунджі збільшив перевагу Спарти.</p>
<p>На 58-й хвилині Олатунджі асистував Кязиму Лячі, який довів рахунок до розгромного. Зальцбург більше володів м'ячем (66% проти 34%), але залишив поле без забитих м'ячів.</p>
<p>У наступному турі Ліги чемпіонів 1 жовтня Спарта на виїзді зіграє проти Штутгарта, а Зальцбург прийме Брест.</p>
<p>Нагадаємо, у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів Зальцбург пройшов київське Динамо — 2:0, 1:1.</p>
<ul>
<li><em><strong>Ліга чемпіонів. 1-й тур</strong></em></li>
</ul>
<p><strong>Спарта Прага</strong> — Зальцбург — 3:0 (2:0)<strong>Голи:</strong> Кайрінен, 2, Олатунджі, 42, Лячі, 58</p>