Арсенал на виїзді зіграв унічию з Аталантою. Бергамаскі не реалізували пенальті

Зінченка не було включено до заявки на матч через травму

19 вересня 2024, 23:52 Автор: SPORTARENA.com

Арсенал зіграв унічию з Аталантою у виїзному матчі першого туру Ліги чемпіонів-2024/25.< /p> У першому таймі команди голів не забивали. Після перерви Бергамаскі отримали чудову нагоду вийти вперед, проте Матео Ретегі не реалізував пенальті. Давид Райя спочатку відбив удар форварда з 11-метрової позначки, а потім впорався і з добиванням.

До кінця зустрічі команди так і не змогли змінити рахунок на табло. Як підсумок, нічия 0:0.

Українського захисника Арсеналу Олександра Зінченка не було включено до заявки на сьогоднішній матч. Він продовжує відновлення після травми.

У наступному турі Ліги чемпіонів Арсенал 1 жовтня ухвалить ПСЖ. Аталанта на виїзді зіграє з донецьким Шахтарем 2 жовтня. Ліга чемпіонів. 1-й тур

Аталанта — Арсенал — 0:0 (0:0)