Атлетико на своєму полі здобув перемогу над РБ Лейпциг

Хіменес забив переможний м'яч на 90-й хвилині

19 вересня 2024, 23:57 Автор: SPORTARENA.com Атлетико на своєму полі доб0 здобув

Атлетико здобув перемогу над РБ Лейпциг у домашньому матчі першого туру Ліги чемпіонів-2024/25 & # 8212; 2:1.

На 4-й хвилині Беньямін Шешко успішно зіграв на добиванні та вивів гостей уперед. Матрацники відігралися в середині першого тайму зусиллями Антуана Грізманна.

Доля зустрічі була визначена на 90-й хвилині. Хосе Марія Хіменес замкнув подачу Грізманна і приніс Атлетіко три очки.

У наступному турі Ліги чемпіонів Атлетико на виїзді зіграє з Бенфікою Анатолія Трубіна, а Лейпциг прийме Ювентус. Матчі заплановані на 2 жовтня. Ліга чемпіонів. 1-й тур

Атлетіко — РБ Лейпциг & # 8212; 2:1 (1:1)Голи: Гризманн, 28, Хіменес, 90 — Шешка, 4